• Informacje na temat:

  kasia tusk ma chłopaka

Artykuły na temat: kasia tusk ma chłopaka
 • Kasia Tusk odpadła z "Tańca"!

  Kasia Tusk i Stefano Terrazzino nie zawalczą już o kryształową kulę "Tańca z gwiazdami"! Decyzją jurorów i widzów para niespodziewanie odpadła w niedzielnym, włoskim półfinale.

 • Pomimo że Donald Tusk początkowo stanowczo sprzeciwiał się temu pomysłowi, jego córka Kasia najprawdopodobniej zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! "Nadal jestem przeciwny występowi córki, ale wsiadły na mnie Kasia i żona!" - zwierzył się "Faktowi" znany polityk.

 • "Kopciuszek": Balowa suknia i szklany pantofelek

  ...zdegradowana do roli służącej i pogardliwie przezwana Kopciuszkiem. Mimo rozpaczliwej sytuacji Ella stara się zachować dobroć, odwagę i pogodę ducha. Pewnego dnia poznaje w lesie czarującego chłopaka(...) Pikuła (Gryzelda), Anna Gajewska (mama Elli) oraz Piotr Grabowski (tata Elli). W filmie usłyszymy również głos córki byłego premiera i popularnej blogerki Kasi Tusk, która zadebiutowała w nowej roli...

Wideo na temat: kasia tusk ma chłopaka
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów(...) o modzie Kasia zmieni jego tematykę i pomoże przyszłemu mężowi? (Agencja TVN/x-news)