• Informacje na temat:

  kasia tusk ma narzeczonego

Artykuły na temat: kasia tusk ma narzeczonego
 • Kasia Tusk wstydzi się narzeczonego?

  Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że Kasia Tusk (26 l.) skrzętnie ukrywa swój pierścionek zaręczynowy?

 • Kasia Tusk: Czemu spieszy jej się do ołtarza?

  Kasia Tusk (27 l.) już w czerwcu stanie na ślubnym kobiercu. „Fakt” sugeruje, że ten pośpiech może być spowodowany ciążą!

 • Ile kosztują prezenty gwiazd?

  .... 5. Kasia Tusk (20 l.) postawiła na prezenty praktyczne. Jej rodzina otrzyma odkurzacz, kieliszki i świeczkę - wszystko na łączną sumę 550 złotych. 6. Zygmunt Chajzer (53 l.). Ma on żelazną zasadę...

Wideo na temat: kasia tusk ma narzeczonego
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów(...) o modzie Kasia zmieni jego tematykę i pomoże przyszłemu mężowi? (Agencja TVN/x-news)

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".