• Informacje na temat:

  kasia tusk o ojcu

Artykuły na temat: kasia tusk o ojcu
 • "Polityka" ujawnia zarobki Kasi Tusk! Miesięcznie wyciąga...

  Dziennikarze tygodnika twierdzą, że Kasia Tusk (27 l.) zarabia kilkakrotnie więcej niż jej ojciec!

 • Pomimo że Donald Tusk początkowo stanowczo sprzeciwiał się temu pomysłowi, jego córka Kasia najprawdopodobniej zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! "Nadal jestem przeciwny występowi córki, ale wsiadły na mnie Kasia i żona!" - zwierzył się "Faktowi" znany polityk.

 • Kasia Tusk (29 l.) dodała emocjonalny wzruszający wpis, w którym komentuje wydarzenia z Brukseli!

 • Katarzyna Tusk staje w obronie Donalda Tuska! Padły podłe oskarżenia

  Kasia Tusk (33 l.), z okazji Dnia Ojca, opublikowała na Instagramie zdjęcie ze wspólnych wakacji z Donaldem Tuskiem (63 l.). Do fotki dołączyła krótki opis, który nie spodobał się jednemu z internautów.

 • Ciężarna Kasia Tusk poszła głosować z rodzicami! Widać brzuszek!

  Niedawno w mediach informacja o ciąży Kasi Tusk (31 l.) wywołała spore poruszenie. Na początku córka Donalda Tuska (61 l.) nie chciała komentować tych doniesień, aż w końcu przyznała, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Teraz, gdy sama już potwierdziła tę informację, mogła pierwszy raz publicznie pochwalić się brzuszkiem!

 • Kasia Tusk wreszcie to wyjawiła! Jej ojciec nie pochwalał tej decyzji

  Kasia Tusk (27 l.) zanim zaczęła pisać modowego bloga, szerszej publiczności pokazała się na parkiecie jednego z popularnych tanecznych show. Teraz wyjawia, co ją skłoniło do udziału w programie i jakie zdanie na ten temat miał jej tata.

 • Kasia Tusk nie dostanie pieniędzy od tabloidu!

  Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił pozew Kasi Tusk (27 l.) przeciwko wydawcy "Faktu"!

 • Kasia Tusk i Staszek Cudny wzięli ślub! To już pewne!

  W mediach aż huczy po wpisie Katarzyny Tusk (31 l.)! Ze zdjęć zamieszczonych przez nią w internecie wynika, że ona i jej ukochany, Stanisław Cudny, są już po ślubie! Na dłoni córki Donalda Tuska można bowiem dostrzec obrączkę.

 • Kasia Tusk tłumaczy się z wysokich zarobków!

  W jednym z ostatnich numerów "Newsweeka" pojawił się artykuł na temat zarobków Kasi Tusk (26 l.), której miało się nawet lepiej powodzić, niż jej ojcu. Według szacunków tygodnika, miesięcznie na(...), a za sponsorowany post nawet do 6 tysięcy! Specjaliści od marketingu szybko obliczyli, że miesięczna gaża obrotnej premierówny sięga nawet kilkudzieisęciu tysięcy złotych! Kasia jednak zaprzecza...

 • Donald Tusk obawia się o córkę! Smutne wieści!

  Najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie przez Kasię Tusk (33 l.) zwróciło uwagę samego Donalda Tuska (63 l.). Ojciec blogerki zauważył, że na opublikowany zdjęciu jego córka zdaje się smutna. Polityk postanowił zainterweniować w tej sprawie. Jego gest rozczulił internautów!

Wideo na temat: kasia tusk o ojcu
 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...