• Informacje na temat:

  kasia wolała

Artykuły na temat: kasia wolała
 • Dobrze się kłamie w towarzystwie Kasi Smutniak

  Kasia Smutniak zagrała ostatnio w polskim obrazie "(Nie)znajomi", inspirowanym włoskim hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", w którym też wystąpiła. Długo się wahała, nim przyjęła propozycję z Polski, ale teraz jest szczęśliwa z powodu swojej decyzji.

 • "Wolimy stonowane klimaty"

  W ciągu niespełna 10. lat istnienia zespół Hey zdążył osiągnąć popularność, której niewielu artystom w naszym kraju było dane w ostatnich latach doświadczyć. W poczet osiągnięć grupy można zaliczyć również to, iż jej członkowie w pewnym momencie świadomie postanowili usunąć się w cień i nie gonić za wszelką cenę za poklaskiem i zainteresowaniem mediów. Posunięcie odważne, na które mało kto zazwyczaj się zdobywa osiągnąwszy takie szczyty. Hey istnieje pomimo tego, że od ponad dwóch lat nie ma...

 • Kasia Wilk: "Być może"

  ..."'Być może' to pop, być może nie... i nieważne, do którego gatunku muzycznego nawiązuje" - mówi Kasia Wilk, mająca na koncie debiutancką płytę "Unisono" (2008). "Ja popem mianuję niemal wszystko(...) jestem ja..." - zapowiada wokalistka. Kasia Wilk zapowiada, że warto poczekać na cały album, który ukaże się w maju. Przed rozpoczęciem kariery solowej wokalistka śpiewała z zespołem Kto To, z którym...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kim będzie tym razem Kasia Cerekwicka?

  ...w lirycznego Michaela Boltona, energetyczną Mariah Carey, czy czarującą głosem Adele zapamiętamy na długo. Przed nami już ostatni odcinek programu. Jak Kasia Cerekwicka wspomina spędzony na planie(...) programu przerobiłam wszystkie kształty świata, ale zawsze pod koniec dnia wolałam ten swój. Nigdy nie byłam fanką operacji plastycznych i raczej już nie będę. Zaakceptowałam siebie - dodaje...

 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Brodzik i Wilczak zapowiadają nowy hit!

  Chyba spełni się wreszcie życzenie fanów serialu "Kasia i Tomek". Joanna Brodzik i Paweł Wilczak planują wspólny projekt!

 • Seeme: Ja chyba już tak mam, że lubię się rzucać na głęboką wodę

  ...- Chyba taka zwyczajna potrzeba powiedzenia czegoś od siebie. Zawsze tak bardzo się wstydziłam swoich myśli i wydawało mi się, że wszystko co mi chodzi po głowie i tak na pewno nikogo nie zainteresuje - mówi nam Kasia Makowiecka, która debiutuje muzycznie jako seeme.

 • Miło słuchać jak śpiewają, ale...

  W walce o Brylantowy Mikrofon - kolejne niespodzianki, kolejne emocje. Niespodzianką był Piotr Rubik, który zasiadł w fotelu jury, nowa fryzura Kasi Cichopek i pierwsi przegrani.

 • Wielu fanów pochodzącej z Bolesławca grupy Fading Colours zadaje sobie pytanie, kiedy pojawi się jej nowy album. Rąbka tajemnicy na ten temat ujawniła w udzielonym niedawno wywiadzie Kasia Rakowska, wokalistka FC, ukrywająca się pod pseudonimem DeCoy.

 • "Rock to moja pierwsza miłość"

  Założony w 1993 roku zespół Kto To początkowo znany był nielicznej rzeszy fanów. Sytuacja zmieniła się w 2005 roku, kiedy na Festiwalu w Opolu zdobył drugie miejsce w konkursie "Debiuty". Duży udział w tym sukcesie miała bez wątpienia wokalistka Kasia Wilk, która dołączyła do grupy w 2002 roku, w tym też czasie wzięła udział w nagraniu wielkiego przeboju "Ważne" rapera Meza. Zaowocowało to m.in...

Zdjęcia na temat: kasia wolała
Dyskusje na temat: kasia wolała