• Informacje na temat:

  kasia z komedii och karol

Artykuły na temat: kasia z komedii och karol
 • "Barwy szczęścia": Podziwiam odwagę Kasi

  W serialu Kasia Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • "Och, Karol" - obsada w komplecie

  We wtorek, 22 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Och, Karol" - nowej wersji kinowego hitu sprzed lat. Lekkiej komedii o miłości... bez wierności.

 • A Kasia Glinka bojkotuje Sylwestra!

  .... - Czekam z niecierpliwością na premierę komedii "Och, Karol 2", gdzie gram Adriannę, jedną z kochanek tytułowego bohatera - mówi Katarzyna Glinka. - Nie widziałam filmu, więc jestem jego niezwykle...

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Anna Mucha dołączyła do obsady nowej wersji, słynnej przed 25. laty, komedii "Och Karol". Aktorka, obecnie jurorka w programie "You Can Dance", zagra... lesbijkę.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Koglu-moglu 3"!

  Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje we wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"!, która do kin trafi już 25 stycznia.

 • Szczęście jej nie opuszcza

  Katarzyna Zielińska ma wszystko o czym można marzyć: satysfakcjonującą pracę, ukochanego narzeczonego i plany na przyszłość.

 • Ilona Łepkowska: Nie muszę być najbogatsza na cmentarzu

  ...sentyment do jakiegoś swojego scenariusza? - Ciepło wspominam film "Przez dotyk" Magdy Łazarkiewicz, pierwszą część "Och, Karol", który był moim pierwszym filmem kinowym, a który niespodziewanie odniósł(...) tymi projektami, które sprawiają mi przyjemność. Bo ja już jestem na emeryturze, nie muszę dużo pracować. Przez lata odłożyłam trochę pieniędzy, moja córka jest dorosła, w życiu zawodowym idzie jej...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • ...numer" (Robert Wichrowski, 2006). Na razie ma niewiele filmów w dorobku ("Dlaczego nie!" Ryszarda Zatorskiego, 2007, "Od pełni do pełni" Tomasza Szafrańskiego, 2009, "Och Karol 2" Piotra Wereśniaka, 2011), bardziej znana jest z seriali telewizyjnych (gościnne występy w "Klanie", "Samym życiu", "Szpitalu na perypetiach", "Lokatorach", "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości"). Widzowie pokochali ją...

 • Glinka chce zostać mamą

  Czyżby Katarzyna Glinka zmieniła w swoim życiu priorytety?

Zdjęcia na temat: kasia z komedii och karol