• Informacje na temat:

  kasia żak

Artykuły na temat: kasia żak
 • Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak czeka na kolejne wyzwania w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Niedawno zakończył swoją przygodę z serialem "Ranczo", finałowy sezon właśnie oglądamy w telewizyjnej Jedynce.

 • Jak Żak przeżyje śpiewy żony?

  Cezary Żak, którego żona, Katarzyna występuje w piątej edycji show "jak Oni śpiewają" przyznał niedawno, że zastanawia się, "jak on to przeżyje". Sam zapewnia, że nie weźmie udziału w tego typu programach, bo "nie chce się ścigać". "Mam co robić w życiu".

 • "Big Brother": Z programu odpadła Kasia. Kim są nowi nominowani?

  W niedzielę, 19 maja, dom Wielkiego Brata musiała opuścić kolejna osoba. W tym tygodniu nominowani byli Kasia Olek, Bartłomiej Boruc, Magda Wójcik, Magda Zając i Radosław Palacz. Widzowie zadecydowali, że to Kasia musi zakończyć swoją przygodę z "Big Brotherem". Kim są nowi nominowani?

 • Pożegnanie Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek w roli jurora. Joanna Liszowska u boku Krzysztofa Ibisza, występ Artura Chamskiego, a do tego 14 piosenek i 14 nowych wykonawców, którzy rozpoczynają walkę o brylantowy mikrofon. To wszystko czeka nas w premierowym odcinku "jak Oni śpiewają".

 • Cezary Żak miał być nauczycielem

  ..."Nie chciałem być aktorem, ponieważ większość mojej rodziny to nauczyciele" - mówi Cezary Żak. Artysta zdradził, co robił, zanim zdał egzaminy do szkoły teatralnej i co robiłby, gdyby nie był aktorem...

 • Cezary Żak: Boję się silnych kobiet

  Jest wszechstronnym artystą, choć jego domeną stała się komedia. A w życiu - kochający mąż i ojciec. Obawia się pan tej rozmowy? Cezary Żak: - A niby dlaczego? Nie wygląda pani groźnie. A może to tylko pozory? Pytam, bo w dzisiejszych czasach mówi się, że kobiety to silna płeć, a mężczyźni... słaba. To prawda? - Zgadzam się z tym. Nie umiem natomiast podać przyczyn tego zjawiska. Wydaje mi...

 • Uczestniczki "Big Brothera" w negliżu

  Uczestniczki pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN7 pochwaliły się w sieci odważnym zdjęciem. Magda Wójcik, czyli zwyciężczyni programu, Justyna Żak, Kasia Olek i Marlena Klimczyk pozują w negliżu.

 • "Big Brother": Oszustwo Wielkiego Brata

  Kolejna odsłona "Big Brother Arena" za nami. W niedzielę, 5 maja, przygoda z "Big Brotherem" zakończyła się dla Angeliki Głaczkowskiej. Odbyły się też nominacje, w wyniku których zagrożone eliminacją są ponownie Justyna Żak i Kasia Olek oraz Magda Zając. Jedna z nich w następną niedzielę opuści dom Wielkiego Brata.

 • "Big Brother": Justyna i Paweł rezygnują z udziału w programie!

  W czwartek, 9 maja, Justyna Żak i Paweł Grigoruk podjęli decyzję o odejściu z "Big Brothera". Wspólnie postanowili, że zgłoszą Wielkiemu Bratu swoją rezygnację z programu. "Po co nam to potrzebne było. Nie miał człowiek problemu, to poszedł do Big Brothera. To będzie teraz cytat mojego życia" - powiedziała załamana Justyna.

 • Nowe dzieło twórców "Rancza"

  To może być wielki przebój - Cezary Żak i Piotr Pręgowski zagrają główne role w komediowym serialu kryminalnym o policjantach z warszawskiej Pragi. Jego reżyserem będzie Wojciech Adamczyk, jeden z twórców " "Rancza" !

Zdjęcia na temat: kasia żak
Dyskusje na temat: kasia żak