• Informacje na temat:

  kasia zaprezentowała

Artykuły na temat: kasia zaprezentowała
 • Kasia Lins: Zobacz teledysk "Moja wina" z nowej płyty

  Kasia Lins to polska wokalistka i autorka tekstów, która na rodzimym rynku muzycznym zadebiutowała w 2013 roku. Wtedy też pojawiła się w programie "X Factor" , w którym jednak nie odniosła sukcesu. Niedługo później ukazał się jej album "Take My Tears", przeznaczony na rynek azjatycki. Kilka lat po jego premierze wróciła z materiałem "Wiersz ostatni", na którym zaprezentowała się w całkowicie...

 • Kasia Lins jako zakonnica: Zobacz teledysk "Koniec świata". Kiedy premiera płyty "Moja wina"?

  Kasia Lins to polska wokalistka i autorka tekstów, która na rodzimym rynku muzycznym zadebiutowała w 2013 roku. Wtedy też pojawiła się w programie "X Factor" , w którym jednak nie odniosła sukcesu. Niedługo później ukazał się jej album "Take My Tears", przeznaczony na rynek azjatycki. Kilka lat po jego premierze wróciła z materiałem "Wiersz ostatni", na którym zaprezentowała się w całkowicie...

 • Kasia Kowalska: Bardzo wszystkim dziękuję (koncert "MTV Unplugged")

  Największe przeboje w akustycznych aranżacjach zaprezentowała Kasia Kowalska podczas swojego koncertu w ramach cyklu "MTV Unplugged".

 • Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewała na gali przebój z "Krainy lodu 2"

  ...najmłodszych słuchaczy Kasia Łaska przez ponad trzy lata współpracowała z nieżyjącym już klawiszowcem  Deep Purple   Jonem Lordem  (projekt "Concerto For Group And Orchestra"). Pod koniec 2013 roku zaprezentowała pierwszy utwór swojego solowego projektu Sirli - "For My Love" ( sprawdź! ). Sprawdź tekst "Into the Unknown" w serwisie Teksciory.pl! Za oprawę muzyczną nowej części...

 • Kasia Lins: Tarantino mógłby się zastanawiać

  ...- Po przeczytaniu wszystkich recenzji mojego albumu, najbardziej satysfakcjonował mnie brak porównań do innych muzyków - mówi Interii Kasia Lins, która w tym roku wydała bardzo wysoko oceniany krążek "Wiersz Ostatni". Utalentowana wokalistka opowiedziała nam o nagrywaniu w Stanach Zjednoczonych, aktorskich i językowych wyzwaniach oraz o miłości do Quentina Tarantino i Davida Lyncha.

 • Kasia Kowalska powraca: Zobacz teledysk "Aya"

  Po ośmiu latach od premiery ostatniej autorskiej płyty "Antepenultimate", Kasia Kowalska zaprezentowała teledysk do premierowej piosenki "Aya".

 • Kasia Sochacka debiutuje

  Ponad dwa lata po finale trzeciej edycji "Mam talent" Kasia Sochacka zaprezentowała swój debiutancki teledysk.

 • Eurowizja 2017: Wzruszona i dumna Kasia Moś

  Chwilę po awansie do finału Eurowizji Kasia Moś wciąż nie mogła do końca uwierzyć w swój sukces.

 • Kasia Kowalska: Pora iść w stronę światła

  ..."Potrzebowałam czasu, żeby się trochę uspokoić" - mówi w "Dzień dobry TVN" Kasia Kowalska, która szykuje pierwszą po 10 latach płytę z premierowym materiałem.

 • Eurowizja 2017: Kasia Moś po drugiej próbie

  ...drugiej próbie Kasia Moś zaprezentowała kreację przygotowaną dla niej przez polską firmę Mario Menezi. Tegoroczna edycja Eurowizji odbędzie się w dniach 9-13 maja w Kijowie na Ukrainie. Półfinały(...)Przypomnijmy, że podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji Kasia Moś wykona piosenką "Flashlight". Na scenie towarzyszyć jej będzie grający na skrzypcach brat wokalistki, Mateusz Moś . W czwartek...

Wideo na temat: kasia zaprezentowała
 • Kasia Cichopek tańczy do piosenki disco polo

  W programie Kasi Cichopek na antenie TV Puls gościł gwiazdor disco polo Tomasz Niecik, który zaprezentował z playbacku swojego "najnowszego hiciora". Do piosenki śmiało podrygiwała prowadząca.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  Katarzyna Bujakiewicz przyznała podczas rozmowy z Robertem Patoletą, że na pokazie mody w Warszawie znalazła się po raz pierwszy w życiu. Podczas wywiadu zaprezentowała się w sukni Tomasza(...) karierę. Kasia jakiś czas temu zaręczyła się z Piotrem Maruszewskim. Na pytanie, kiedy planują ślub, odpowiedziała, że dopiero za... osiem lat. (WideoPortal / x-news)

 • Cerekwicka: Powierzyłam swoje ciało medycynie stylu życia!

  Kasia Cerekwicka kilka miesięcy temu wydała nową płytę, która jednak okazała się klapą. Piosenkarka nie poddaje się i właśnie wydaje trzeci singiel, który zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN". Odbyła(...)" - pochwaliła się Kasia. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kasia zaprezentowała