• Informacje na temat:

  kasia zielińska co u niej

Artykuły na temat: kasia zielińska co u niej
 • Kasia Zielińska: Jej ideał mężczyzny

  Ostatni rok był dla niej pasmem sukcesów, ale okupionych swoją ceną. Bo sukces - jak mówi Katarzyna Zielińska - to rezygnacja z jednej rzeczy dla drugiej.

 • Kasia Zielińska: Osioł, diabeł i anioł

  Kasia Zielińska, gwiazda serial u "Barwy szczęścia" i jedna z bohaterek programu "Kocham Cię Polsko", przyznaje, że "dom pełen rodziny i pięknych świątecznych zapachów oraz uśmiechów" to dla niej najpiękniejsze wspomnienie związane z Bożym Narodzeniem.

 • Zielińska planuje ciążę?

  ...l.)? Przecież to w tym programie udowodniła, że jej mocna pozycja na liście najpopularniejszych aktorek nie jest przypadkowa. Że ma poczucie humoru, potrafi się śmiać z siebie i choć naprawdę nie jest to łatwe przed kamerami, ma do siebie dystans. Wiele polskich gwiazd stawia sobie panią Katarzynę za wzór. - Producenci namawiali Kasię, by została przynajmniej jeszcze jeden sezon. Ona jednak była nieubłagana...

 • Koroniewska i Zielińska: Przyjaciółki

  ...i nie daje odczuć produkcji, że jest jedną z najpopularniejszych celebrytek. - Przychodzi na plan i robi to, co do niej należy. Nie ma zwyczaju komentować decyzji producentów. I nie droczy się, by(...) przyjęła z zakłopotaniem. Nie tylko dlatego, że obawiała się, jak ułoży się jej współpraca z nową koleżanką, Joanną Koroniewską. Bardziej znaczący był dla niej fakt, że Joasia przychodzi na miejsce...

 • Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Na stole, do którego co roku w wigilię Bożego Narodzenia zasiada w towarzystwie najbliższych Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zawsze pojawia się 12 tradycyjnych potraw.

 • Zielińska ma czas na dziecko

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie.

 • Kasia Lins "Moja wina": Duszny pop

  Kasia Lins kroczy ku podbiciu serc polskich słuchaczy. Nawet jeżeli "Moja wina" nie jest łatwa i przyjemna w obiorze, to miewa momenty, w których potrafi magnetyzować.

 • Katarzyna Zielińska: Małe serduszko czeka

  Sama nie jest jeszcze mamą, ale instynkt już jej podpowiada co powinna robić i jak się zachowywać. Zresztą Katarzyna Zielińska (35 l.) zawsze przyznawała, że bardzo lubi dzieci. I jest taką "ciocią", która rozpieszcza pociechy swoich przyjaciół i znajomych. Miłość do dzieci to coś więcej niż puste słowa. Nic nie jest dla niej teraz ważne tak bardzo, jak ratowanie życia małemu Szymonowi. Chłopca...

 • Kasia Zielińska: W święta trzeba jeść!

  ...- Nie zamieniłabym świąt spędzanych w rodzinnym domu na żadne inne - mówi Katarzyna Zielińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i uczestniczka 13. edycji "Tańca z gwiazdami". - Najważniejszy jest odpoczynek od codzienności - aktorka opowiedziała nam, jak spędza święta Bożego Narodzenia.

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  ...- Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

Zdjęcia na temat: kasia zielińska co u niej
 • Kasia Zielińska
Wideo na temat: kasia zielińska co u niej
 • Kasia Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  "Twarz rajstop" Kasia Zielińska - wzorem Małgorzaty Kożuchowskiej - od pewnego czasu stara się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego i nie zamęcza publiczności swoją prywatnością. Zaproszenie do programu Magdy Mołek jednak przyjęła, gdyż - jak mówi - "ceni pióro" prowadzącej "Dzień dobry TVN". "Nie sprzedaję się prywatnie, bo uważam, że jest to absolutnie niepotrzebne" - mówi

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru – uważa Agnieszka Szulim. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Kasia Zielińska w długich włosach! Ładna?

  Kasia Zielińska nie poddaje się i nadal próbuje swych sił na deskach teatralnych. Choć jej mentorka Ilona Łepkowska w wywiadach mówiła wprost, że Kasia raczej "wielkiej szekspirowskiej roli nie zagra". Ambitna celebrytka postanowiła jednak udowodnić, że może grać w teatrze. Kasia została właśnie producentką i sama produkuje sztukę, w której oczywiście gra. Sprytne! Do roli musiała nieco się

Dyskusje na temat: kasia zielińska co u niej