• Informacje na temat:

  katarzyna bartłomiej w

Artykuły na temat: katarzyna bartłomiej w
 • "Na dobre i na złe": Z zaświatów do Leśnej Góry. Bartłomiej Nowosielski trafił do szpitala...

  Tuż przed ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii do obsady „Na dobre i na złe” dołączył Bartłomiej Nowosielski, którego ostatnio mieliśmy okazję oglądać jako... ducha zmarłego z powodu zawału serca Tomali w „Barwach szczęścia”. Zdradzamy, że w najpopularniejszym polskim serialu medycznym aktor po raz kolejny w swej karierze musiał zagrać... zawał!

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Katarzyna W. wyjdzie na wolność w maju"

  ...w zawieszeniu za nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka. "Proces zakończy się wiosną przyszłego roku uwolnieniem matki Madzi od zarzutu zabójstwa" - wróży Weinert na łamach tabloidu. Twierdzi, że Katarzyna i jej obrońca winą będą próbowali obarczyć męża Bartłomieja i jego osadzić w więzieniu. Ona sama szybko zostanie wypuszczona z aresztu ze względu na czyhające tam na nią niebezpieczeństwo. "Jej...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Katarzyna W. chce rozwodu!

  Matka tragicznie zmarłej Madzi pragnie zakończyć małżeństwo z Bartłomiejem i rozpocząć nowe życie.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Katarzyna W. ma... kochanka?!

  Expressu", że "nie zdziwiłaby się, gdyby okazało się, że Katarzyna ma romans z jakimś innym mężczyzną". Była zakonnica nie ukrywa, że nie darzy jej zaufaniem. Uważa, że kobieta "ma w sobie coś dziwnego, niepokojącego" i zastanawia ją to, że nigdy nie okazuje emocji. "Zawsze wygląda tak samo: nieobecny wzrok i lekki uśmieszek" - tłumaczy. Zupełnie inne zdanie ma o jej mężu Bartłomieju, o którym...

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Druga szansa": Depresja Marcina i koniec Zeita

  Kiedy mimo nadludzkich wysiłków lekarzy Bronek umiera podczas operacji transplantacji nerki, Marcin (Bartłomiej Świderski) nie może pogodzić się z tym, że nie udało mu się go uratować.

 • Katarzyna Glinka: Najważniejsza rola

  Już w listopadzie na ekrany kin trafi komedia "Wyjazd integracyjny". W jednej z głównych ról zobaczymy w niej Katarzynę Glinkę, która opowiada o swojej nowej kreacji.

Zdjęcia na temat: katarzyna bartłomiej w
 • Jak spędzają święta?
 • Jak spędzają święta?
 • Jak spędzają święta?
Wideo na temat: katarzyna bartłomiej w
 • Herman w spocie przeciwko homofobii

  Katarzyna Herman postanowiła wesprzeć swoją osobą Kampanię Przeciw Homofobii. Ostatnio wzięła udział w spocie, który ma przekonywać o tym, że problem homofobii dotyka nie tylko jej ofiar, ale także samych propagatorów nienawiści wobec mniejszości seksualnych. Oprócz Herman w spocie stylizowanym na zwiastun filmu wzięli udział także Wojciech Zieliński, Piotr Garlicki, Bartłomiej Firlet

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • "Zawsze warto": Pierwsze spotkanie Kamila z Dorianem!

  Doroty (Katarzyna Zielińska). Zajmuje się codziennymi obowiązkami, komplementuje zawodowe dokonania żony, chce zrobić jak najlepsze wrażenie i zbliżyć się do żony… Marta (Weronika Rosati) coraz lepiej sprawdza się w roli łączniczki ludzkich serc. Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) i Aśka (Joanna Kuberska) zaczynają się znowu dogadywać i w końcu umawiają się na randkę.

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

Dyskusje na temat: katarzyna bartłomiej w