• Informacje na temat:

  katarzyna bosacka i jej dzieci

Artykuły na temat: katarzyna bosacka i jej dzieci
 • Katarzyna Bosacka: Ograniczanie słodyczy

  W tygodniu zakaz, w weekendy przyzwolenie - tak wygląda rozwiązanie kwestii słodyczy w domu Katarzyny Bosackiej. Dozwolone są za to owoce i orzechy, a poza tym, jak mówi gospodyni programu "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", prywatnie matka czwórki dzieci, jej pociechy "same robią sobie desery".

 • Katarzyna Bosacka wyrzucona z TVN! Co się stało?

  Wirtualnemedia.pl. Katarzyna Bosacka przez najbliższe trzy lata będzie pełnić funkcję ambasadora ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco. Katarzyna Bosacka to autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci. Dziennikarka z TVN Style związana była przez ostatnich kilkanaście lat. W ostatnim czasie w tej stacji prowadziła takie programy, jak: "Co nas truje", "Wiem, co jem...

 • Kuchnia dyplomatyczna Katarzyny Bosackiej

  Kilka miesięcy temu z rodziną przeprowadziła się do Kanady, gdzie jej mąż został ambasadorem RP. Dziennikarka opowiedziała nam o kuchni dyplomatycznej i nowych odkryciach kulinarnych.

 • Katarzyna Bosacka o swoim programie "Co nas truje"

  ...- W programie niczego nie naciągamy. Nasi bohaterowie są autentyczni, a eksperci wyważeni - mówi Katarzyna Bosacka o telewizyjnym cyklu "Co nas truje".

 • Katarzyna Bosacka wie, dlaczego Polska przegrała z Senegalem

  Katarzyna Bosacka od lat walczy o to, aby Polacy zdrowo się odżywiali. Autorka kilku programów telewizyjnych, m.in. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" i "Co nas truje", znalazła przyczynę porażki Polaków na mundialu w Rosji.

 • Katarzyna Bosacka doradza rodzicom

  Jak zadbać o dobre nawyki żywieniowe u dzieci w szkole? "Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne przygotowywanie posiłków" - mówi Katarzyna Bosacka, gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Wspólne jedzenie integruje, dlatego warto zjeść razem chociażby kolację.

 • Katarzyna Bosacka radzi, co jeść

  ..."Konsumenci posiadają coraz większą wiedzę na temat żywienia" - zauważa Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

 • Zostanie mamą po raz czwarty

  Dziennikarka Katarzyna Bosacka ma już trójkę dzieci: Jasia (15 l.), Marysię (10 l.) i Zosię (8 l.). W czerwcu znów zostanie mamą.

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Polki zmieniają się na wiosnę

  ..., Magda Mołek, Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Karolina Korwin-Piotrowska, Katarzyna Bosacka czy Magda Groszewska. Nowością na antenie będzie program "Bojówki i papiloty" , który poprowadzą Tatiana Mindewicz-Puacz, Marita Alban Juarez i Grzegorz Kasdepka. W tym programie pojawią się najbardziej aktualne tematy, o których zwykle rozmawia się z przyjaciółmi przy kawie - praca, seks, dzieci...

Wideo na temat: katarzyna bosacka i jej dzieci
 • Katarzyna Bosacka o trudnych czasach!

  dzieci, mieć jakąś bazę finansową - wyjaśniła. Katarzyna Bosacka specjalizuje się w tematyce związanej ze zdrowym odżywianiem. W marcu rozpoczęła produkcję nowego programu w TTV "DeFacto Bosacka(...)Coraz więcej znanych artystów - muzyków i aktorów - zaczyna głośno mówić o tym, że z powodu pandemii koronawirusa nie mają za co żyć. O trudnych czasach opowiedziała Katarzyna Bosacka, która ma na

 • Rozenek wprawiła matki w szkole jej synka w osłupienie!

  Małgonia Rozenek (+/- 28 l.) wzięła ostatnio w dyskusji w śniadaniówce TVN o tym, "jak kompromitują nas własne dzieci"! Wraz z nią na kanapie zasiedli Katarzyna Bosacka i Krzysiek Hołowczyc(...) uczęszczają jej synowie. "Pamiętam taką sytuację, kiedy "perfekcyjna" była w rozkwicie i musiałam wszystkim tłumaczyć, że ja lubię sprzątać, ale to nie jest jedyna pasja mojego życia. Jestem pewnego dnia