• Informacje na temat:

  katarzyna bosacka program

Artykuły na temat: katarzyna bosacka program
 • Katarzyna Bosacka: W święta nie myślę o kaloriach

  ...- Oczywiście mam swoje metody, aby bożonarodzeniowe dania były mniej tuczące - przyznaje prowadząca program "Co nas truje". - Jednak przede wszystkim skupiam się na atmosferze tych wyjątkowych dni i byciu z rodziną - dodaje Katarzyna Bosacka.

 • Katarzyna Bosacka, autorka programu "Wiem, co jem", przegrała batalię w sądzie o plagiat

  Katarzyna Bosacka prawomocnie przegrała w sądzie, który zdecydował, że program Polsat Cafe "Zdrowie na widelcu" nie jest plagiatem jej autorskiej produkcji "Wiem, co jem", emitowanym w TVN Style.

 • Katarzyna Bosacka radzi, co jeść

  ..."Konsumenci posiadają coraz większą wiedzę na temat żywienia" - zauważa Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

 • Katarzyna Bosacka o swoim programie "Co nas truje"

  ...- W programie niczego nie naciągamy. Nasi bohaterowie są autentyczni, a eksperci wyważeni - mówi Katarzyna Bosacka o telewizyjnym cyklu "Co nas truje".

 • Katarzyna Bosacka wyrzucona z TVN! Co się stało?

  TVN zerwał umowę z dziennikarką Katarzyną Bosacką, autorką takich popularnych programów, jak "Co nas truje", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "Gwiazdy od kuchni". Jakie są powody tej decyzji?

 • Katarzyna Bosacka komentuje rozstanie z TVN! "Oświadczam że..."

  Katarzyna Bosacka została wyrzucona z TVN. W środę, 5 czerwca, informowały o tym prawie wszystkie media w Polsce. Dziennikarka postanowiła skomentować całą sytuację na swoim profilu na Facebooku.

 • Katarzyna Bosacka wie, dlaczego Polska przegrała z Senegalem

  Katarzyna Bosacka od lat walczy o to, aby Polacy zdrowo się odżywiali. Autorka kilku programów telewizyjnych, m.in. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" i "Co nas truje", znalazła przyczynę porażki Polaków na mundialu w Rosji.

 • Katarzyna Bosacka: Ograniczanie słodyczy

  W tygodniu zakaz, w weekendy przyzwolenie - tak wygląda rozwiązanie kwestii słodyczy w domu Katarzyny Bosackiej. Dozwolone są za to owoce i orzechy, a poza tym, jak mówi gospodyni programu "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", prywatnie matka czwórki dzieci, jej pociechy "same robią sobie desery".

 • Spotkają się w sądzie?!

  Katarzyna Bosacka pozwała producentów " Zdrowia na widelcu".

Wideo na temat: katarzyna bosacka program
 • Katarzyna Bosacka przegrała w sądzie

  Katarzyna Bosacka prawomocnie przegrała w sądzie, który zdecydował, że program Polsat Cafe "Zdrowie na widelcu" nie jest plagiatem jej autorskiej produkcji "Wiem, co jem", emitowanym w TVN Style.

 • Katarzyna Bosacka zamierza schudnąć z powodu choroby

  Katarzyna Bosacka od lat zajmuje się tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem się. Wiosną w TVN Style można będzie obejrzeć jej nowy program "Z Bosacką na diecie". W programie dziennikarka wraz z dwoma innymi osobami podda się kuracji odchudzającej. W ten sposób chce namówić widzów do zrzucenia zbędnych kilogramów i poprawy stanu zdrowia. Sama jakiś czas temu dowiedziała się, że jest chora

 • Bosacka zdradza, gdzie robi zakupy!

  Katarzyna Bosacka uspokaja, że jej program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" wciąż będzie emitowany w TVN Style. Producenci bowiem wciąż dostarczają jej tematów do kolejnych odcinków!