• Informacje na temat:

  katarzyna brodzik

Artykuły na temat: katarzyna brodzik
 • Bez Brodzik i Małaszyńskiego

  Bez Joanny Brodzik i Pawła Małaszyńskiego. Ekipa "Magdy M." rozpoczyna zdjęcia do nowego serial u.

 • Borcuch reżyseruje Brodzik

  Jacek Borcuch ( "Tulipany" ) będzie reżyserem nowego serial u "Magda M", w którym główne role zagrają m.in. Joanna Brodzik ( "Nigdy w życiu!" ), Paweł Małaszyński (serial "M jak Miłość") i Katarzyna Bujakiewicz ( "RH+" ). Pierwszy klaps na planie padł we wtorek, 28 czerwca.

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • "Taniec z gwiazdami" lepszy od serialu z Brodzik

  Urbański. Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już w najbliższą niedzielę. Tym razem zaprezentują się panie: Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska, Jagna Marczułajtis, Weronika Marczuk, Marta Krupa...

 • Katarzyna Kalicińska: Musielismy pożegnać bohaterkę Małgorzaty Braunek

  Producentka Katarzyna Kalicińska opowiada w wywiadzie dla PAP Life o kulisach powstawania szóstej serii serialu "Nad rozlewiskiem". "Życie splotło się ze scenariuszem" - mówi wspominając Małgorzatę Braunek.

 • Katarzyna Kwiatkowska: Warto ryzykować

  Podobno z Mikołajem Cieślakiem z Kabaretu Moralnego Niepokoju szykuje pani prawdziwą bombę na Kabaretobranie w Zielonej Górze (8 sierpnia na antenie Polsatu). Czy to prawda? Katarzyna Kwiatkowska(...) z Mikołajem Cieślakiem? - Poznaliśmy się w warszawskim Teatrze Capitol na premierze sztuki "Di, Viv i Rose", w której grają m.in. Joanna Brodzik i Daria Widawska. Trochę pożartowaliśmy, a po pewnym...

 • Następczyni Joanny Brodzik

  ...8 stycznia rozpoczęły się zdjęcia do nowego serial u TVN, adresowanego do podobnej widowni co "Magda M.". Czy kreująca w nowym serialu jedną z głównych ról Marta Żmuda-Trzebiatowska zyska popularność i sympatię widzów równą tej, jaką zyskała Joanna Brodzik?

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

  Fani Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka czekali na to od chwili, kiedy kultowy serial "Kasia i Tomek", w którym razem zagrali, zniknął z anteny. A to już ponad 10 lat! Pod koniec ubiegłego roku(...) ról przypadła w udziale Joannie Brodzik. Skąd więc pomysł, że w obsadzie z pewnością znalazł się także życiowy partner aktorki, Paweł Wilczak? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rzeczywiście był...

Zdjęcia na temat: katarzyna brodzik
Dyskusje na temat: katarzyna brodzik