• Informacje na temat:

  katarzyna bujakiewicz urodziła dziecko

Artykuły na temat: katarzyna bujakiewicz urodziła dziecko
 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) w nowym programie będzie odwiedzać luksusowe domy celebrytów. O swoim mówi niechętnie, bo - jak podkreśla - "wymaga on generalnego remontu". "Od czterech lat nic w nim właściwie nie zmieniłam. Jedynie boazeria w łazience z lat dziewięćdziesiątych została przemalowana na biało, w kuchni jednak ją zostawiłam" - śmieje się.

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz: Córka namówi ją na ślub?!

  Ze swoim partnerem, poznańskim biznesmenem Piotrem Maruszewskim (41 l.), Kasia Bujakiewicz (43 l.) tworzy od ośmiu lat udaną parę. Przyzwyczaiła się do życia na kocią łapę, ale gdy na świecie pojawił(...) poznała Marka, brata jej koleżanki. Szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Aktorka miała 38 lat , gdy urodziła Olę. - Jestem późną matką, oszalałam kompletnie. Mógł do mnie zadzwonić nawet sam...

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz mówi o sobie "poznańska pyra"!

  Urodziła się i dorastała w Poznaniu. Dziś tam mieszka. Z Katarzyną Bujakiewicz o jej miłości do rodzinnego miasta i życiu na walizkach rozmawiała Beata Biały.

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Bujakiewicz urodziła

  ...37-letnia Katarzyna Bujakiewicz i jej partner, biznesmen Piotr Maruszewski, w sobotę, 7 sierpnia, zostali rodzicami córeczki.

 • Bujakiewicz będzie mamą

  Gdy Katarzyna Bujakiewicz zniknęła z salonów, zaczęto plotko wać o jej ciąży. Dziś szczęśliwa gwiazda wreszcie potwierdza, że spodziewa się dziecka!

 • Urodziła dziecko, zmieniła fryzurę i... pracę!

  Kiedy rok temu przyszła na świat jej córeczka Aleksandra, Katarzyna Bujakiewicz zrobiła sobie przerwę na urlop macierzyński. Teraz wraca do pracy, ale już nie do Leśnej Góry.

 • Przełamać złą passę komedii

  Katarzyna Bujakiewicz po urodzeniu córki planowała dłuższy urlop macierzyński, jednak szybko dała się namówić na kolejną filmową i serialową produkcję. Aktorka opowiada o swoich nowych rolach w "Listach do M." i "Szpitalu Alicji".