• Informacje na temat:

  katarzyna cerekwicka

Artykuły na temat: katarzyna cerekwicka
 • Katarzyna Cerekwicka i nowa płyta "Pod skórą". Kiedy premiera?

  ..."spółki" Bors/Cerekwicka, ale pomogli im także Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek, Marzena Rogalska i Przemysław Rozenek . "Można powiedzieć, że jest(...) muszę, jedynie mogę!" - mówi Kasia Cerekwicka ( sprawdź! ). Pierwszym singlem została piosenka "W pogoni za szczęściem". Oto szczegóły płyty "Pod skórą": 1. "Nigdy" 2. "Na cztery ręce...

 • Katarzyna Cerekwicka szykuje nowy materiał. "Nikt z mojej rodziny nie wierzył"

  Katarzyna Cerekwicka po przerwie wraca do branży muzycznej. Już niedługo światło dziennie ujrzy jej nowa płyta. Piosenkarka spełnia marzenia, nie tylko te muzyczne.

 • Festiwal w Opolu: Katarzyna Cerekwicka wygrywa Premiery

  Drugi dzień Festiwalu w Opolu otworzył konkurs Premier. Najwięcej głosów zdobyła doceniana już przed laty w Opolu Katarzyna Cerekwicka.

 • Katarzyna Cerekwicka zszokowana

  ...jestem prawie debiutantką. Dlatego nie czuję, że jestem w gorszej sytuacji. Katarzyna otrzymała od jurorów aż 10 punktów (tylko Dezire dostali więcej, bo 12). Natomiast publiczność przyznała(...) zespołów, mających pozycję na naszym rynku. A ja dopiero zaczynam. Jest to dla mnie również wyróżnienie - podkreśliła Cerekwicka. Nowy album Katarzyny Cerekwickiej zatytułowany "Feniks" trafi do sklepów...

 • Cerekwicka odpadła z "Tańca..."!

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła Katarzyna Cerekwicka i Żora Korolyov. Wielkimi krokami zbliża się półfinał piątej edycji programu!

 • Cerekwicka odpadła z "Tańca..."!

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła Katarzyna Cerekwicka i Żora Korolyov. Wielkimi krokami zbliża się półfinał piątej edycji programu!

 • O czym marzy Kasia Cerekwicka?

  Katarzyna Cerekwicka (28 l.) ujawnia "Super Expressowi", że pragnie kupić sobie mustanga. Forda mustanga. "Zakup tego samochodu jest moim marzeniem. Po prostu jestem w nim zakochana" - mówi piosenkarka. Kasia wie, co dobre. W przeszłości uczyła się przecież w technikum mechanicznym - przypomina "Super Express" Takie auto jest zresztą w zasięgu jej możliwości. Gwiazda bierze za jeden koncert około...

 • Kasia Cerekwicka idzie pod nóż?

  W piątek (8 sierpnia) Katarzyna Cerekwicka stanie przed ostrzem krytyki sopockiej publiczności ze swoim utworem "Nie ma nic", aby powalczyć o miano Polskiego Hitu Lata. Jednak takie ostrze to nic, w porównaniu z tym, co czeka piosenkarkę. Wszystko wskazuje na to, że trafi ona pod nóż chirurga - pisze "Super Express". Niedawno Kasia publicznie narzekała, że nabawiła się wrzodów żołądka. Wszystko...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Cerekwicka skrzywdzona?

  W finałowej czwórce programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie znalazła się Kasia Cerekwicka, co mocno zabolało wielu fanów wokalistki.

Zdjęcia na temat: katarzyna cerekwicka
Wideo na temat: katarzyna cerekwicka
 • Katarzyna Cerekwicka schudła już 12 kg. Ta dieta działa cuda!

  Kiedyś uwielbiała słodycze, dziś niemal wszystkie są dla niej zbyt słodkie. Kasia Cerekwicka całkowicie wyeliminowała z codziennego jadłospisu desery, niezdrowe przekąski oraz fast foody, opierając dietę przede wszystkim na warzywach. Jest pod stałą opieką dietetyka, który monitoruje jej postępy. Efektem tej blisko półrocznej pracy jest redukcja wagi o 12 kg.

Dyskusje na temat: katarzyna cerekwicka
 • Re: „M jak miłość“: Pożar w Grabinie!

  Nowa Edyta Mostowiak (Kaja Paschalska) i Karolina Mostowiak (Katarzyna Cerekwicka) Piotr Mostowiak (Sebastian Fabijański) i Jolanta Mostowiak (Małgorzata Rozenek) Joanna Bilska (Renata Dancewicz) Franek Bilski (Mateusz Matti Jakubiec)

 • Re: "Barwy szczęścia": Cudowna przemiana Piotra Walawskiego

  (Agnieszka Kawiorska) Kuba Pawłowicz (Krystian Wieczorek) Magda Pawłowicz (Marcelina Zawadzka) Zuzia Śliwińska (Katarzyna Cerekwicka) Piotr Śliwiński (Stefano Terrazzino) Gosia Śliwińska (Katarzyna Bujakiewicz) Klaudia Nowak (Katarzyna Ankudowicz) Joanna Nowak (Anna Czartoryska-Niemczycka) i Monika Nowak (Kaja Paschalska) Kinga Cieślak (Ewelina Flinta) Lucyna Cieślak (Kasia Wilk)