• Informacje na temat:

  katarzyna cichopek po porodzie

Artykuły na temat: katarzyna cichopek po porodzie
 • Katarzyna Cichopek: Odczarowałam mit matki Polki

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że dzięki programowi "Sexy mama" blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić. Najważniejszym przesłaniem programu...

 • Katarzyna Cichopek: Cztery tomy powieści?

  Jesienią na rynku pojawi się druga książka autorstwa Katarzyny Cichopek, kontynuacja poradnika "Sexy mama". Z kolei trzecia edycja programu "Sexy mama" znalazła się w jesiennej ramówce Polsat Cafe.

 • Cichopek: Seksowna mamuśka

  Katarzyna Cichopek będzie gospodynią nowego programu. Na antenie Polsat Cafe poprowadzi "Sexy mamuśki" - informuje magazyn "Teleświat".

 • Kasia Cichopek: Podwójna mama

  Kilka dni temu Katarzyna Cichopek, gwiazda serialu "M jak miłość", urodziła syna - Adasia Hakiela. To jej pierwsze nieserialowe dziecko.

 • "Tancerze" bez Cichopek

  Będąca w szóstym miesiącu ciąży Katarzyna Cichopek "już nie gra" w serialu "Tancerze". Nakręcono bowiem wszystkie partie z jej udziałem.

 • Cichopek: Gorsza od innych kobiet?

  Katarzyna Cichopek po urodzeniu syna Adama - jak mówi - przeżyła bardzo trudne chwile. Nie tylko brakowało jej energii, ale także czuła się gorsza od innych kobiet.

 • Ciuchami nie chcę się wyróżniać

  Swoje wyobrażenie na temat pięknego wyglądu po porodzie Kasia Cichopek porównuje do zderzenia z tirem. Właśnie dlatego o tym, jak wrócić do formy, zrobiła program, który pomógł wielu mamom znów uwierzyć w siebie.

 • "M jak miłość": Wróci i... odbierze poród

  Mroczek) wyjedzie do pracy, Kinga (Katarzyna Cichopek) poczuje skurcze porodowe. Ze względu na roboty drogowe pogotowie będzie miało problem z szybkim dojazdem na Deszczową. Nagle w drzwiach stanie... Maria(...). Kilka minut później do domu wpadnie Zduński, a Maria od razu włączy go do pomocy przy porodzie. W roli akuszera Piotrek sprawdzi się doskonale i powita na świecie Mikołaja. - Myślałem, że umrę ze strachu...

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  ...imię nadadzą swojej córce Katarzyna Cichopek , czyli Kinga z "M jak miłość", i tancerz Marcin Hakiel. Drugie dziecko tej sympatycznej pary przyszło na świat zaledwie kilka dni temu - 16 grudnia(...) świecie powitał ją tata, który asystował przy porodzie i osobiście przeciął pępowinę. Małgorzata Socha niemal do ostatniej chwili przed rozwiązaniem pracowała i aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim...

Zdjęcia na temat: katarzyna cichopek po porodzie