• Informacje na temat:

  katarzyna cichopek u majewskiego

Artykuły na temat: katarzyna cichopek u majewskiego
 • Majewski pokonał Cichopek!

  Szymon Majewski pokonał Katarzynę Cichopek i Krzysztofa Ibisza i to on zdobył tegoroczną Telekamerę 2009. Dzięki 160 977 głosom został najpopularniejszą osobowością w rozrywce minionego roku.

 • Uśmiech Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek (26 l.) bardzo się cieszy, że zostanie sparodiowana w programie Szymona Majewskiego w TVN.

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Cichopek zgarnie Wiktora?

  ...telewizyjna: Piotr Bałtroczyk Kuba Wojewódzki Robert Janowski Jarosław Kret Krzysztof Ibisz Największe odkrycie telewizyjne: Katarzyna Cichopek Joanna Liszowska Anna Guzik Agnieszka Włodarczyk Tatiana(...) Cichopek. Oto pełna lista nominowanych: Najpopularniejszy polityk: Donald Tusk Bronisław Komorowski Stefan Niesiołowski Władysław Bartoszewski Joanna Rostkowska-Kluzik Najwyżej ceniony komentator...

 • Poznajmy nominowanych!

  ..., Lesław Żurek). A Maciej Zakościelny? Hmmm, a co ma powiedzieć jego partner z "Czasu honoru" - Jan Wieczorkowski (gra też w "Teraz albo nigdy!")? OSOBOWOŚĆ W ROZRYWCE Katarzyna Cichopek i Krzysztof(...) "osobowości w rozrywce" dla pary Cichopek-Ibisz ("jak Oni śpiewają") i Szymona Majewskiego ("Szymon Majewski Show"). Wydaje się, że zagrozić może im tylko Doda - jurorka "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale...

 • Dla kogo Telekamery?

  Wieczorkowski (gra też w "Teraz albo nigdy!")? OSOBOWOŚĆ W ROZRYWCE Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Doda, Szymon Majewski, Maciej Orłoś, Cezary Pazura Ubiegłoroczny laureat - Robert Janowski - tym razem poza nominowaną "piątką". To już druga z rzędu walka o tytuł największej "osobowości w rozrywce" dla pary Cichopek-Ibisz ("jak Oni śpiewają") i Szymona Majewskiego ("Szymon Majewski Show"). Wydaje...

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

 • Gwiazdy Szymona w "Kołysance"

  Katarzyna Kwiatkowska i Michał Zieliński, aktorzy parodiujący co tydzień znane osoby życia publicznego w programie "Szymon Majewski Show" wystąpią w najnowszym filmie Juliusza Machulskiego pt. "Kołysanka", który pojawi się na ekranach kin już 12 lutego.

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.