• Informacje na temat:

  katarzyna dowbor jej córka

Artykuły na temat: katarzyna dowbor jej córka
 • Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

  ...- Pomagam ludziom, którzy tego potrzebują. A dawanie jest przecież olbrzymią przyjemnością – mówi dziennikarka. Nam opowiada o kulisach swojej pracy, towarzyszących jej emocjach oraz wsparciu rodziny.

 • Katarzyna Dowbor o Dniu Matki

  Maciej Dowbor jako dziecko nie zaskakiwał swojej mamy w dniu jej święta. Teraz pamięta o Dniu Matki i składa jej życzenia. Z kolei córka znanej prezenterki zrobiła jej kiedyś niespodziankę... "Napisała mi z tej okazji piękny wiersz" - wyznaje Katarzyna Dowbor.

 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  ..."Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.

 • Katarzyna Dowbor: Trzy rozwody i telewizja

  Już w szkole podstawowej była charakterna i... rzucała się w oczy. Katarzyna Dowbor (54 l.) głośno i bez oporów wyrażała swoje zdanie. W liceum - tak samo. Do tego jeszcze była najwyższa w klasie i podobała się kolegom, ale też ich onieśmielała. Jej serce zdobył Piotr Dowbor, student III roku uniwersytetu. Została jego żoną, a mając 19 lat urodziła syna Macieja. Jednak wkrótce ich drogi się...

 • Katarzyna Dowbor: Święta trzeba przeżyć

  Taki wieczór jest tylko jeden raz w roku. Zakochana w świętach Bożego Narodzenia dziennikarka Katarzyna Dowbor (52 l.) już od pierwszych dni grudnia przygotowuje się na najbardziej uroczystą chwilę(...) dniom niepowtarzalnego klimatu... Jak spędzi pani tegoroczne święta? Zgodnie z polską tradycją - w domu, w rodzinnym gronie, przy suto zastawionym stole, kolędach i choince? Katarzyna Dowbor: - Jestem...

 • Dowbor jeszcze nie widziała domu w takim stanie!

  W niedzielnym odcinku "Naszego nowego domu" Katarzyna Dowbor odwiedzi 40-letnią panią Monikę , która mieszka i opiekuje się z 19-letnią córką Agnieszką.

 • "Nasz nowy dom": Nie żyje bohaterka programu Polsatu

  Nie żyje bohaterka programu Polsatu "Nasz nowy dom". Ekipa remontowa i gospodyni produkcji Katarzyna Dowbor zdecydowała o remoncie jej mieszkania. Niestety kobieta zmarła dwa miesiące od wprowadzenia się do nowego domu.

 • "Nasz nowy dom" świętuje 200. odcinek

  Prowadzony przez Katarzynę Dowbor hitowy program Polsatu "Nasz nowy dom", gości już na antenie stacji od 7 lat. Każdy odcinek, w którym ekipa budowlańców pod wodzą architekta w ciągu 5 dni remontuje dom jednej z polskich rodzin, podbił serca milionów telewidzów. W tym sezonie program doczekał się 200. odcinka.

 • "Nasz nowy dom": Będzie kolejny sezon!

  Katarzyna Dowbor, prowadząca "Nasz nowy dom", podkreśla, że ekipa programu pomogła wielu rodzinom i będzie to kontynuować w kolejnych odcinkach, które zobaczymy wiosną w Polsacie.

 • Maj telewizyjnych finałów. Kiedy ostatni odcinek "Milionerów"?

  Przed nami decydujące rozstrzygnięcia trzech najbardziej emocjonujących show sezonu: "Tańca z Gwiazdami", "Idola" oraz "Agent - Gwiazdy". Na finałowe odcinki w maju zapraszają także: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Hubert Urbański.

Zdjęcia na temat: katarzyna dowbor jej córka