• Informacje na temat:

  katarzyna dowbor jej mąż

Artykuły na temat: katarzyna dowbor jej mąż
 • Jak Dowbor remontuje dom?

  ..."Nasz nowy dom" to nowy program telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą, jak w ciągu pięciu dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. Gospodynią reality-show jest Katarzyna Dowbor.

 • Katarzyna Cichopek: Krucho z finansami

  Gwiazda serialu "M jak miłość" i jej mąż byli gośćmi ostatniego odcinka programu „Domówka u Dowborów”. W trakcie rozmowy powiedzieli, jaka jest sytuacji ich szkoły tańca. Okazuje się, że z powodu pandemii los ich firmy wisiał na włosku. „Pierwsze tańce i młode pary nas ratują” - wyznali.

 • Edyta nie poleca małżeństwa

  ...- Nie wyjdę już za mąż. To na pewno. Małżeństwo niedobrze służy miłości. Wiem, bo sprawdziłam. Nie polecam małżeństwa - mówi Edyta Górniak.

 • Maj telewizyjnych finałów. Kiedy ostatni odcinek "Milionerów"?

  Przed nami decydujące rozstrzygnięcia trzech najbardziej emocjonujących show sezonu: "Tańca z Gwiazdami", "Idola" oraz "Agent - Gwiazdy". Na finałowe odcinki w maju zapraszają także: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Hubert Urbański.

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  ..."U nas goście mogą być tacy, jacy są naprawdę" - twierdzą gwiazdy, które podczas kwarantanny spontanicznie zaczęły robić własne programy na Instagramie. W rozmowie z PAP Life Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i Rafał Zawierucha opowiadają o fenomenie show stworzonego na czas domowej izolacji i o tym, jak rozwiną wymyślone przez nich formaty, gdy kwarantanna się skończy.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  ...podczas występu, w hicie "Smells Like Teen Spirit" grając na perkusji, towarzyszył jej mąż - Piotr Królik. - Nie byłem w stanie uwierzyć, że to ty śpiewasz. To było coś nieprawdopodobnego(...) power twojego głosu niósł cię po tym programie coraz wyżej i wyżej, bo jesteś tego warta - dodała Katarzyna Skrzynecka. Marek Kaliszuk wcielił się w George'a Michaela. Zaśpiewał "Careless Whisper...

 • Wiecznie młode babcie

  ...czują się młodo. Katarzyna Dowbor, podobnie jak Kora, nie przepada za słowem "babcia". Gdy na świat przyszła jej wnuczka, postanowiła, że dziewczynka będzie mówić do niej "buniu". - To brzmi urokliwie(...) ołtarz. Nawet jeśli panna młoda ma 73 lata i dwoje wnucząt. W zeszłym roku Tina Turner, zwana przez fanów pieszczotliwie "babcią rocka", wyszła za mąż za 57-letniego producenta muzycznego Erwina Bacha...