• Informacje na temat:

  katarzyna figura 30 lat

Artykuły na temat: katarzyna figura 30 lat
 • Katarzyna Figura: 30 lat temu odmówiła "Playboyowi"

  Katarzyna Figura to symbol seksu, kobiecości i obiekt pożądania wielu mężczyzn. Kiedyś, po pokazie filmu "Pociąg do Hollywood" na międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami, zgłosił się do niej(...), i w pośpiechu wróciła do Polski. -  Ja się tak tego przestraszyłam! Wychowana w takich a nie innych warunkach... Ja wiem, że dziś trudno jest w to uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Trudno mi...

 • Katarzyna Figura spełnia marzenia

  Katarzyna Figura ( "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" , "Żurek" ), ambasador fundacji "Mam Marzenie", spełniła w niedzielę we Wrocławiu życzenie małego Patryka. Chory na białaczkę chłopiec dostał od aktorki kamerę cyfrową. Aktorka działa jako ambasador fundacji "Mam Marzenie" od trzech lat.

 • Katarzyna Figura pisze autobiografię!

  ...- Pierwsze zdanie mojej autobiografii na pewno będzie wybuchowe - zwierzyła się ostatnio w wywiadzie Katarzyna Figura. Gwiazda przyznała, że rozpoczęła właśnie pracę nad książką, w której zamierza opowiedzieć całą prawdę o sobie jako aktorce i jako kobiecie!

 • Katarzyna Figura: Utrwalić ulotne momenty

  ..."Obserwacja fantastycznych nadmorskich krajobrazów zainspirowała mnie do tego, aby utrwalić na zdjęciach te niesamowite widoki" - mówi Katarzyna Figura. 22 marca w Gdańsku otwarto pierwszą wystawę zdjęć znanej aktorki.

 • Figura nadopiekuńczą mamą

  Katarzyna Figura użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek animacji "Dino mama 3D".

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Syn Figury będzie aktorem!

  Przez lata była symbolem seksu niemal na miarę Marilyn Monroe. Udowodniła jednak, że uroda to nie jedyny jej atut. Katarzyna Figura jest świetną aktorką. Niedawno jej pierworodny syn Aleksander postanowił także zostać aktorem.

 • Świetna Figura, słaby Pazura

  ..."Alicja w krainie czarów" w wersji z dubbingiem, czy w oryginale? Katarzyna Figura jako Czerwona Królowa jest "rewelacyjna", krytycy narzekają jednak na głos Cezarego Pazury w roli Szalonego Kapelusznika.

 • "Kingsajz": To już 30 lat

  To z tego filmu pochodzi jedna z najlepszych erotycznych scen w historii polskiego kina. 2 maja 1988 roku odbyła się premiera komedii Juliusza Machulskiego "Kingsajz". Mija 30 lat od tego dnia.

 • Nie żyje Jerzy Gruza. Autor "Czterdziestolatka" miał 87 lat

  Nie żyje Jerzy Gruza, autor kultowych produkcji "Czterdziestolatek", "Wojna domowa", "Dzięcioł" czy "Pierścień i róża". Twórca zmarł 16 lutego w Warszawie. Miał 87 lat.