• Informacje na temat:

  katarzyna figura rezydencja

Artykuły na temat: katarzyna figura rezydencja
 • Poznajmy bohaterów "Rezydencji"

  Świat wielkich pieniędzy i luksusu bywa wciągający. Gdy jednak zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, zobaczymy że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Już w środę, 7 września, w telewizyjnej Jedynce obejrzymy pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja" , reklamowanego jako polska "Dynastia".

 • Figura w polskiej "Dynastii"

  Telewizja Polska przygotowuje się do nowego serialu - "Rezydencja". W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Katarzyna Figura oraz Jan Wieczorkowski.

 • Figura: Nie będę udawać!

  Grana przez nią w serialu "Rezydencja" Anna Żurowska to kobieta piękna, luksusowa i trochę zepsuta. W życiu prywatnym do Katarzyny Figury pasują jedynie dwa pierwsze określenia.

 • Jednak nie zagra Alexis?

  ...prywatnym aktorki. Jakiś czas temu jej mąż przeprowadził się do Stanów, a Katarzyna Figura z córkami została w Polsce. - Jesteśmy razem, a jednak oddzielnie. Celem jest wspólne życie tam, w Kalifornii - tak(...) Widawska, Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Sambor Czarnota, i.... Grażyna Szapołowska. O tej ostatniej mówi się, że to właśnie ona zagra polską Alexis. Figura zaś z powodu swoich olbrzymich...

 • Wieczorkowski jest zadowolony

  Jan Wieczorkowski zakończył właśnie zdjęcia do czwartego sezonu "Czasu honoru" , lecz nie porzuca pracy w telewizji. Już od września będziemy oglądać go w nowym serialu TVP "Rezydencja", który reklamowany jest jako polska "Dynastia".

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Szanuje to, co przynosi los

  ...kolegów kochałem się w niej w liceum, oglądając filmy z jej udziałem. Czekam na scenę, kiedy będziemy grać sam na sam (śmiech). Gra pan w "Czasie honoru", a teraz jeszcze "Rezydencja". Po przerwie...

 • Szapołowska: Rasowa aktorka bez pracy

  Grażyna Szapołowska otrzymała jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Rezydencja". - Jestem w tej chwili bez pracy, długo nie grałam. Zdecydowałam się podjąć to wyzwanie jako rasowa aktorka, która nie ma pracy - przyznała gwiazda.

 • Trudne życie bogaczy

  ...polską Alexis? Jak najbardziej! W amerykańskiej wersji, to właśnie ona zapewniała wysoką oglądalność. W tę postać ma się wcielić Katarzyna Figura. Jednak nie zagra ona byłej żony Jana Podhoreckiego(...), którym przyszło żyć w twardym świecie wielkiego biznesu. Niedawno producenci uznali, że czas na polską "Dynastię". Serial, który jesienią wyemituje Jedynka, ma roboczy tytuł "Rezydencja". Zobaczymy w nim...

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  ...przez jej ojca. O czym nie wie żadne z nich. W serialu występują: Anna Cieslak, Jan Wieczorkowski, Jerzy Zelnik, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura. Jesienią pojawią się też 3 zagraniczne produkcje(...)Jedynka "Rezydencja" to jedyna polska serialowa nowość w jesiennej ramówce TVP1. Format będzie emitowany równolegle w TVP1 i w TVP HD od wtorku do czwartku o godz. 21:35 (premiera 7 września...

Zdjęcia na temat: katarzyna figura rezydencja