• Informacje na temat:

  katarzyna figura sceny

Artykuły na temat: katarzyna figura sceny
 • Katarzyna Figura w ogniu!

  Figura, która gra Halinkę, trzęsącą całą okolicą szefową przygranicznego domu publicznego, przeżyła groźne chwile podczas kręcenia sceny pożaru. Jej bohaterka, próbując ratować dorobek swego życia(...) niemal osmalają jej twarz! Dlaczego Katarzyna Figura podjęła takie ryzyko? Reżyser Piotr Mularuk wspomina inną sytuację, w której aktorka także przekroczyła ramy scenariusza: - Kasia Figura w scenie...

 • Katarzyna Figura: Co dalej?

  ...aktorka. Czas boleśnie zweryfikował marzenia o idylli za wielką wodą. Pani Katarzyna stworzyła swój świat na nowo. Jako "samotna" matka i zapracowana aktorka. Odnalazła w nim spokój i satysfakcję. Z każdym(...). Zawsze sobie doskonale radzi. Tym trudniej więc było jej podjąć decyzję o wyjeździe do męża. Przekładała ją z miesiąca na miesiąc, z roku na rok - mówi o niej koleżanka z teatru. Pani Katarzyna czuje się...

 • Katarzyna Figura jako Kalina Jędrusik

  ...28 czerwca na deskach Teatru Polonia Krystyny Jandy odbędzie się premiera monodramu poświęconego Kalinie Jędrusik. W postać legendarnej i tajemniczej postaci polskiej kultury wcieli się Katarzyna Figura.

 • Katarzyna Figura marzy o Hollywood

  ...sceny, która miała być kręcona w prawdziwej fabryce snów. "Okazało się jednak, że były to tylko obiecanki, a moja naiwność - równa naiwności moich bohaterów" - skarżył się reżyser. Katarzyna Figura(...)Bohaterką "Pociągu do Hollywood" jest Mariola Wafelek (Katarzyna Figura), która - nazywana przez wszystkich Merlin - namiętnie pisze listy do słynnego reżysera Billy'ego Wildera. Na jedenaście listów...

 • "7 uczuć" : Sceny z życia dwunastolatka

  Koterskiego, siedzi w ławce z Marcinem Dorocińskim, podkochuje się w swojej rówieśniczce (Katarzyna Figura) i boleje, że wszyscy wolą jego brata, Mikiego (Robert Więckiewicz). Traumy z okresu wczesnej(...) ich postępki są koncertowo zagrane - swoje sceny kradnie szczególnie Gabriela Muskała jako klasowa prymuska, która uczy się treści podręcznika na pamięć i dostaje ataku rozpaczy z zapowietrzeniem...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • "Popiół i diament": Wciąż działa na wyobraźnię i emocje

  ...- Najlepsze sceny z filmu "Popiół i diament", mimo upływu 60 lat od premiery filmu, wciąż działają na wyobraźnię i emocje - uważa historyk i krytyk filmu prof. Tadeusz Lubelski. W jego ocenie znaczenie "Popiołu i diamentu" jest "nie do przecenienia" dla polskiego kina.

 • Warto dać sobie szansę

  Aktorka i piosenkarka. Teraz również gospodyni programu o miłości. Katarzyna Skrzynecka zdradza, kiedy zakochała się pierwszy raz oraz co zrobić, żeby nie przegapić wielkiego uczucia.

 • "Podejrzani zakochani": Zapomnij o śmiechu!

  Sławomir Kryński powraca! Rzecz jasna w komedii. Tym razem nie ma już mowy o kotkach i innych zwierzakach. Sceny u ginekologa też widz nie uświadczy, ale kilka innych absurdów na pewno go przestraszy. Cycki jako stały punkt programu są - bez obaw.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

Zdjęcia na temat: katarzyna figura sceny
Dyskusje na temat: katarzyna figura sceny