• Informacje na temat:

  katarzyna glinka jak urodziła

Artykuły na temat: katarzyna glinka jak urodziła
 • Katarzyna Glinka: Trudna rozłąka z ukochanym

  Katarzyna Glinka (43 l.) niedawno urodziła drugie dziecko, synka Leo, którego ojcem jest jej partner, Jarosław. Niestety, przed parą próba sił, gdyż czeka ich rozłąka...

 • Dla kogo Kryształowa Kula?

  Julia Kamińska i Katarzyna Glinka walczyć będą o głosy widzów i zwycięstwo w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W wielkim finale zaprezentują się w dwóch wybranych tańcach oraz w specjalnym układzie freestyle.

 • Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z synkiem! Padły ważne słowa!

  Katarzyna Glinka (43 l.) niedawno została drugi raz mamą. Z tej okazji postanowiła pochwalić się wspólnym zdjęciem ze swoim maluszkiem i napisała kilka słów o swoim macierzyństwie.

 • Zadebiutowały w roli mamy

  Swieżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa mają powody do radości. W tegoroczny Dzień Matki będą po raz pierwszy przyjmować życzenia.

 • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska zmienia fryzurę i... życie!

  Katarzyna Zielińska przefarbowała włosy na blond, gdy urodziła drugiego syna. Teraz wróciła do koloru rudego, który pierwszy raz zafundowała sobie, gdy 12 lat temu dołączała do obsady serialu "Barwy szczęścia". Odmieniona aktorka planuje zwiedzić Nowy Jork i Japonię.

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Katarzyna Glinka

  ...programu "Tańca z gwiazdami", gdzie zajęła 2. Miejsce, przegrywając z Julią Kamińską w odcinku finałowym. W 2012 roku Glinka urodziła syna Filipa. Jej mężem jest, niezwiązany z branżą, Przemysławem(...)Do szkoły teatralnej dostała się za drugim podejściem. W 2001 roku ukończyła wydział aktorski w Szkole Filmowej w Łodzi. Grała epizody w wielu popularnych serialach takich jak: "Klan", "Samo życie...

 • Jej marzenia się spełniły

  Katarzyna Glinka i jej menedżerka oficjalnie potwierdzają, że plotki o ciąży aktorki są prawdziwe. Gwiazda urodzi na początku przyszłego roku.

 • "Barwy szczęścia": Doszliśmy do tego etapu dzięki widzom - rozmowa z Katarzyną Glinką

  ...widzów. Gościmy na ekranach już niemal dziesięć lat, a oni cały czas towarzyszą naszym bohaterom. Jest się z czego cieszyć. Losy twojej bohaterki, Kasi Górki, przyciągają widzów jak magnes. - Ilość problemów, które spadają na Kasię Górkę, czasami wywołuje u mnie zawroty głowy (śmiech). Zastanawiam się, jakim ona musi być człowiekiem, skoro przyciąga do siebie tyle ekstremalnych zdarzeń, i co...

 • Wyjątkowy rok w jej życiu

  Nadchodzący rok będzie dla Katarzyny Glinki wyjątkowy - urodzi synka, swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradza, jak znosi ciążę i przygotowuje się do powitania malucha na świecie.

Dyskusje na temat: katarzyna glinka jak urodziła