• Informacje na temat:

  katarzyna glinka w barwach szczęścia

Artykuły na temat: katarzyna glinka w barwach szczęścia
 • Katarzyna Glinka: Będzie pikantnie!

  Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Przyjaciółki", gdzie zagra niezależną kobietę sukcesu. Jej bohaterka zagości na planie polsatowskiej produkcji na dłużej, a to oznacza, że Katarzyna Glinka pojawi się też w kolejnej serii.

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Zdrada w "Barwach szczęścia"?

  Aktorka Katarzyna Glinka, znana z serial u "Barwy szczęścia" prace zaczyna często o 5 rano. Nie jest lekko - zwłaszcza że jej bohaterka także przeżywa ciężkie chwile.

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  W ostatnim odcinku przed wakacjami Kasia Górka (Katarzyna Glinka) pojechała do kliniki leczenia bezpłodności w Białymstoku i dzięki życzliwości jednej z pracownic dowiedziała się, że to Łukasz(...) wcielał się w postać Rafała, nauczyciela Natalii. Wyrazistą rolę Albina zagrał także w 5. sezonie "Czasu honoru". Już we wrześniu w nowych odcinkach "Barw szczęścia" zobaczymy, że Kasi uda się namówić...

 • Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  Znajomi przestrzegali Kaśkę (Katarzyna Glinka) przed Ksawerym (Sebastian Cybulski). Jednak nie przewidzieli tego, że przystojny prawnik zmieni się pod wpływem uczucia. Co nowego czeka nas w "Barwach szczęścia"?

 • "Barwy szczęścia": Co z Glinką?

  Katarzyna Glinka jest uparta, ambitna i aż tryska energią. Jednak już niedługo może się okazać, że zabraknie jej w "Barwach szczęścia", jednym z najpopularniejszych seriali w naszym kraju.

 • Katarzyna Glinka lubi być w ruchu

  Wychowana w Sudetach, najlepiej czuje się wśród zieleni. W wolnym czasie Katarzyna Glinka szuka wraz z synkiem czterolistnej koniczyny. W trudnych momentach mocno myśli o dziecku, bo jak sama mówi, jest najlepszą motywacją do życia.

 • Nowa postać w "Barwach szczęścia"

  Niewinne spojrzenie błękitnych oczu i niechęć do wścibskich sąsiadek. Czy Dominika, nowa bohaterka "Barw szczęścia", coś ukrywa?

 • Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

  Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

Zdjęcia na temat: katarzyna glinka w barwach szczęścia
Wideo na temat: katarzyna glinka w barwach szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  każdej płaszczyźnie. Gwiazda „Barw szczęścia” przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią. Poza rolą Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia” Katarzyna Glinka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat. Aktualnie gra w sztukach „Czego nie

 • "Barwy szczęścia": 2000. odcinek serialu

  Już wkrótce okaże się, że Rysiek ma własny zespół... disco polo i znakomicie radzi sobie na scenie! Wystąpi nawet na weselu Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki)! Zobaczcie, jak będą bawić się zebrani goście w jubileuszowym, 2000. odcinku "Barw szczęścia"

 • "Barwy szczęścia": Tort i do pracy!

  Na premierowe odcinki 7. sezonu "Barw szczęścia" zapraszamy do telewizyjnej Dwójki już od 2 września. Aby umilić oczekiwanie na kolejne perypetie ulubionych bohaterów, przygotowaliśmy specjalny materiał prosto z planu odcinka numer 1000! Zapraszamy. O tym, co czeka widzów w najnowszym sezonie "Barw szczęścia" opowiedzą Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska i Marcin Perchuć.

Dyskusje na temat: katarzyna glinka w barwach szczęścia