• Informacje na temat:

  katarzyna glinka waga

Artykuły na temat: katarzyna glinka waga
 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku. Z każdym kolejny treningiem wzrasta też jej satysfakcja z osiągniętego wyniku. Gwiazda "Barw szczęścia" podkreśla, że regularne ćwiczenia pozwalają jej odpocząć, zresetować umysł i pozbyć się negatywnej...

 • Katarzyna Glinka lubi być w ruchu

  Wychowana w Sudetach, najlepiej czuje się wśród zieleni. W wolnym czasie Katarzyna Glinka szuka wraz z synkiem czterolistnej koniczyny. W trudnych momentach mocno myśli o dziecku, bo jak sama mówi, jest najlepszą motywacją do życia.

 • Kasia Glinka złą szefową?

  Pracowników klubu fitness Kasi Górki (Katarzyna Glinka) w "Barwach szczęścia" czeka spora niespodzianka! Kaśka znowu jest zakochana i postanowiła... wyjechać. Co stanie się z jej klubem? Czy zgrana i wesoła ekipa straci pracę?

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  ...usłyszeliśmy - wysoki poziom bieżącej odsłony programu podkreśliła Katarzyna Skrzynecka. Finaliści: Katarzyna Glinka w duecie ze Stefano Terrazzino oraz Julia Kamińska i Rafał Maserak zaprezentowali się(...) rozstaniemy". Finalistki same wybrały finałowy repertuar. Jive i tango - to wybór Glinki i Terrazzino. - Są energetyczne i emocjonalne - Katarzyna Glinka podkreśliła, że w tego rodzaju rytmach...