• Informacje na temat:

  katarzyna gniewkowska

Artykuły na temat: katarzyna gniewkowska
 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska w aktorstwie szuka szaleństwa

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nigdy nie chciała być kojarzona z... serialami. - Praca w telewizyjnych tasiemcach pachnie rutyną, a ja szukam w aktorstwie szaleństwa – mówi i przyznaje, że popełniła kilka zawodowych pomyłek.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska nie chce grać w tasiemcach...

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nie przepada za graniem w serialach. - Numerem jeden jest dla mnie teatr, serialowe istnienie mnie nie interesuje – mówi.

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Katarzyna Gniewkowska przyznała się do depresji. "Straciłam sens"

  .... - W autobusie stawałam obok kierowcy, żeby interweniował, gdybym zemdlała. Kompletnie przestała sobie radzić, do tego doszedł brak propozycji zawodowych. Dziś Katarzyna Gniewkowska czuje się(...) próbowałam doskoczyć do jego wyobrażeń na mój temat. Może dlatego, że on marzył o chłopcu? - opowiada Gniewkowska. Był jej ideałem. Potem podświadomie szukała kogoś podobnego do ojca. Przyszłego męża...

 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  - Do szczęścia brakuje mi dziś tylko dużej roli w fabule - mówi Katarzyna Gniewkowska, znana z seriali "Czas honoru" i "Szpilki na Giewoncie", którą możemy obecnie oglądać na deskach Starego Teatru w Krakowie w sztuce Iwana Wyrypajewa "Iluzje".

 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  ...- Do szczęścia brakuje mi dziś tylko dużej roli w fabule - przyznaje Katarzyna Gniewkowska, znana z "Czasu honoru" i "Szpilek na Giewoncie". Aktorkę możemy obecnie oglądać na deskach Starego Teatru w Krakowie w sztuce Iwana Wyrypajewa "Iluzje".

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • "O mnie się nie martw": Tajemnice rodziny Kaszubów

  Wiadomość o rozwodzie rodziców okaże się pestką w porównaniu z tym, co Kaszubowie (Krzysztof Stelmaszyk i Katarzyna Gniewkowska) od lat ukrywają w tajemnicy przed swoim synem Marcinem (Stefan Pawłowski)!

 • "Majka": Polubi wybrankę syna?

  Jako Lucyna, matka Michała w "Majce" , Katarzyna Gniewkowska tak zachwyciła widzów, że na stronach internetowych pojawiają się hasła: Rozbudować rolę pani Duszyńskiej! Elegancja i ciepło, jakim obdarzyła swoją bohaterkę, budzą podziw.

Zdjęcia na temat: katarzyna gniewkowska
Dyskusje na temat: katarzyna gniewkowska