• Informacje na temat:

  katarzyna grabowska

Artykuły na temat: katarzyna grabowska
 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Katarzyna Grabowska: Bez planu B

  Jej kariera nabiera tempa, zwłaszcza, że dostała główną rolę w serialu "Zakochani po uszy", który będzie miał premierę 21 stycznia. "Nie musiałam tworzyć sobie planu B" - przekonuje Katarzyna Grabowska, której codziennością jest bywanie na planie.

 • Katarzyna Grabowska: Córka Andrzeja Grabowskiego kończy 25 lat

  Córka Andrzeja Grabowskiego - Katarzyna - kończy we wtorek, 8 marca, 25 lat.

 • Katarzyna Grabowska: Ktoś musi namieszać

  Olga, którą grasz w "M jak miłość", to niezłe ziółko! Katarzyna Grabowska: - Im dalej w las, tym będzie gorzej, ale naganne zachowania mojej bohaterki w pewnym stopniu usprawiedliwiają jej traumatyczne przeżycia. Mama zginęła w wypadku samochodowym, a tata obsesyjnie szuka jego sprawcy. Olga jest bardzo związana z ojcem, przejmuje się jego stanem. Ta sytuacja destabilizuje ją emocjonalnie...

 • Andrzej Grabowski: Aktorska miłość Patryka Vegi

  Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. "Bad Boy" to(...), w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokatka znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących...

 • Piotr Grabowski: Drzwi do wielkiej kariery

  ...", "Vabank" i "Kiler" to dla niego kultowe filmy. W obsadzie "Małego Zgonu" są również m.in. Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman, Karolina Gorczyca i Julia Wyszyńska.

 • Córka Andrzeja Grabowskiego jako uwodzicielska intrygantka

  Katarzyna Grabowska poszła w ślady swojego sławnego ojca, Andrzeja, i próbuje sił na niwie aktorskiej. Aktualnie przygotowuje się do komediowego spektaklu "Lekko nie będzie" w Teatrze Kamienica. Wciela się w studentkę, która ma romans z wykładowcą.

 • Andrzej Grabowski: Kiepski nie schudnie

  ...moim nawale pracy wiele czasu mi nie zostaje... Katarzyna Sobkowicz...

 • Andrzej Grabowski: Inny niż Kiepski

  Wybitny aktor teatralny, który, jak sam przyznaje, nie ma szczęścia do filmowców. Choć nie marzy o konkretnej roli, wciąż czeka na taką, która rzeczywiście będzie główna. Tymczasem, z sympatią i przyjemnością wciela się w Ferdynanda Kiepskiego.

 • Andrzej Grabowski ma urodziny, kończy 64 lata

  Andrzej Grabowski kończy we wtorek, 15 marca, 64 lata. Wybitny aktor ma na swym koncie wiele ról filmowych i teatralnych, ale największą popularność przyniosła mu jednak kreacja Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich".

Zdjęcia na temat: katarzyna grabowska
Wideo na temat: katarzyna grabowska
 • "Mały zgon": Piotr Grabowski o podwójnej roli

  Nowy serial Juliusza Machulskiego już od 8 marca w Canal+! W głównej roli zobaczymy Piotra Grabowskiego. W serialu wystąpią także Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman, Karolina Gorczyca, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Przybył, Karolina Porcari, Julia Wyszyńska czy Grzegorz Mielczarek.

 • "Zakochani po uszy": Gwiazdy o swoich bohaterach

  "Zakochani po uszy" to oparta na autorskim pomyśle produkcja własna TVN7 i player.pl. W główne role wcielają się: Katarzyna Grabowska, Kamila Kamińska i Michał Meyer. Na czym polega wyjątkowość serialu „Zakochani po uszy”? - Jest sporo i technologicznie, i w sposobie w jaki serial jest realizowany. Rzeczy, które mogą przyciągnąć młodą widownię to jest: dynamiczny montaż, często używane ujęcia ze

 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  ”: Małgorzata Witecka, Kinga Kukowska, Grażyna Kowalska, mgr inż. Beata Mackiewicz, dr n. med. Witold Rogiewicz, Katarzyna Wach-Mazuchowska, Beata Buza - byliśmy na najbardziej stylowej imprezie w mieście(...) Różczka, Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Mi-chalina Sosna, Filip Zylber, Zuzanna Grabowska

Dyskusje na temat: katarzyna grabowska