• Informacje na temat:

  katarzyna grochola i jan kliment

Artykuły na temat: katarzyna grochola i jan kliment
 • Grochola dziękuje Jankowi!

  ...- Dziękuję Jankowi za trzy najpiękniejsze miesiące mojego życia - powiedziała wzruszona Katarzyna Grochola, która razem ze swym tanecznym partnerem, Janem Klimentem, tuż przed finałem odpadła z programu "Taniec z gwiazdami".

 • Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Faworytki są dwie - Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Czy może im zagrozić Katarzyna Grochola? Bukmacherzy nie dają szans pisarce, jednak trudno przewidzieć jak zagłosują widzowie.

 • Grochola odpadła. Kto wygra finał?

  Katarzyna Grochola odpadła w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". O zwycięstwo w programie walczą już tylko dwie uczestniczki: Katarzyna Glinka i Julia Kamińska.

 • Znamy uczestników 11. edycji "Tańca..."

  ...7 marca w telewizji TVN rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Julia Kamińska, Artur Barciś, Katarzyna Glinka i Przemysław Saleta.

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • "TzG": Kamińska faworytką bukmacherów

  ..." nie została najlepiej oceniona i była zagrożona eliminacją z programu. Wśród kandydatów do opuszczenia show znaleźli się również: aktorka Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki oraz pisarka Katarzyna Grochola i Jan Kliment.

 • Kamińska zrezygnuje z "Tańca..."?

  ...malutkim, nienarodzonym dzieckiem - oświadczyła wokalistka - powiedziała wokalistka. W programie pozostało jeszcze pięć par: Julia Kamińska i Rafał Maserak, Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki, Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino, Katarzyna Grochola i Jan Kliment oraz jedyny mężczyzna w stawce uczestników: Piotr Szwedes (w duecie z Anną Głogowską). Finał 11. edycji "Tańca z gwiazdami" odbędzie się 13

 • Odpadła z "Tańca z gwiazdami"!

  ...tego programu młodość i Jan Kliment, który wystąpił tym razem w... mundurze! Duet zatańczył słoneczną sambę, dzięki której podbił serca publiczności. Piotr Galiński stwierdził jednak, że była to samba(...) zwykle, bo 38 punktów. Wielkim zaskoczeniem był natomiast drugi występ Katarzyny Grocholi i Janka Klimenta, którzy zaprezentowali się tym razem w tangu. Para wypadła znakomicie! Nawet Iwona Pavlović...

 • Wielka niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"!

  Fever". Para nr 9 - Katarzyna Grochola i Jan Kliment jak zwykle nie zabłysnęła swoimi umiejętnościami tanecznymi, lecz poczuciem humoru i chęcią zabawy. Zbigniew Wodecki był zachwycony tym wykonaniem i stwierdził nawet, że Kasia Grochola jest najlepszą tancerką wśród pisarek. I trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Iwona Pavlović stwierdziła natomiast, że niektórzy lepiej tańczą na zwykłej...

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  ...punktów. Świetnie bawili się na scenie Katarzyna Grochola i Jan Kliment, których tym razem mogliśmy obejrzeć w rumbie "Your Song". Taniec nie spodobał się jednak Piotrowi Galińskiemu, który powiedział(...) wyszło". Para zyskała 35 punktów. Przyszła pora na Katarzynę Grocholę i Jana Klimenta, którzy zatańczyli qucikstepa do melodii z musicalu "Kabaret". Beata Tyszkiewicz oceniła występ niezwykle ciepło...

Zdjęcia na temat: katarzyna grochola i jan kliment