• Informacje na temat:

  katarzyna grochola taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: katarzyna grochola taniec z gwiazdami
 • Grochola dziękuje Jankowi

  Katarzyna Grochola , najstarsza uczestniczka XI edycji "Tańca z gwiazdami", mimo że nie weszła do finału tanecznego show, nie rozpacza. Jest szczęśliwa, że udało jej się przeżyć tak piękną przygodę.

 • Grochola dziękuje Jankowi!

  - Dziękuję Jankowi za trzy najpiękniejsze miesiące mojego życia - powiedziała wzruszona Katarzyna Grochola, która razem ze swym tanecznym partnerem, Janem Klimentem, tuż przed finałem odpadła z programu "Taniec z gwiazdami".

 • Grochola zawiodła Egurrolę

  Choć Katarzyna obiecała mu solennie, że specjalnie dla niego napisze libretto tanecznego spektaklu, obietnicy nie dotrzymała do dziś. Nic dziwnego, że Agustin czuje się teraz bardzo zawiedziony... Do tej pory główny choreograf "Tańca z gwiazdami" był jej wielkim fanem. Kiedy poznali się w zeszłym roku na planie tanecznego show, Katarzyna szybko zyskała jego szacunek i sympatię. Agustin nie krył...

 • Kożuchowska i Grochola zatańczą?

  Czy Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Grochola to kolejne osoby, które wezmą udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"?

 • "Taniec z gwiazdami": Nie było zaskoczenia

  W ostatnim, półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie wyeliminowali z programu Katarzynę Grocholę . W finale show zatańczą więc dwie faworytki, Julia Kamińska i Kasia Glinka .

 • Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Faworytki są dwie - Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Czy może im zagrozić Katarzyna Grochola? Bukmacherzy nie dają szans pisarce, jednak trudno przewidzieć jak zagłosują widzowie.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska marzyła o udziale w „Tańcu z gwiazdami”

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z „M jak miłość”, od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec towarzyski pod okiem Jana Klimenta. Już na początku marca Julka i Janek po raz pierwszy zaprezentują się jako para na parkiecie polsatowskiego show „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”.

 • Grochola: Tańczyć każdy może!

  Katarzyna Grochola, jedna z najbardziej znanych polskich pisarek, nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Najpierw ujęła ich powieściami o przebojowej Judycie, a teraz zdobywa ich serca tańcem. Artystka udowadnia tym samym, że potrafi sprostać każdemu wyzwaniu.

 • Grochola pokłóciła się z ekipą "Tańca..."

  Katarzyna Grochola miała wziąć udział w spotkaniu z podopiecznymi Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Okazało się jednak, że tego dnia musiała nagrać filmik zapowiadający jej kolejny występ w "Tańcu z gwiazdami" .

 • Grochola odpadła. Kto wygra finał?

  Katarzyna Grochola odpadła w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". O zwycięstwo w programie walczą już tylko dwie uczestniczki: Katarzyna Glinka i Julia Kamińska.