• Informacje na temat:

  katarzyna grzesiek

Artykuły na temat: katarzyna grzesiek
 • Joanna Kurowska i Katarzyna Dowbor: Tragedia zbliżyła aktorkę i prezenterkę!

  Joanna Kurowska (49 l.) i Katarzyna Dowbor (55 l.) wspierają się wzajemnie po śmierci męża Grzegorza Świątkiewicza.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Katarzyna Dowbor nie była w stanie uczestniczyć w pogrzebie!

  Katarzyna Dowbor (55 l.) nadal przeżywa śmierć trzeciego męża Grzegorza Świątkiewicza. Przyszywanego ojca pożegnał więc jedynie syn Maciej Dowbor.

 • Finał "Must Be The Music": Czarny pas w aikido i występ z Celine Dion

  W niedzielę (4 listopada) wieczorem poznamy zwycięzcę czwartej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Stanisław czy Wiktor

  ...(Martyna), Anna Wysocka _ Jaworska (Basia), Andrzej Chudy (Paweł), Paweł Rutkowski (Grzesiek), Katarzyna Kreczmer (żona), Tomasz Leszczyński (mąż), Artur Bednarek (Arek)

 • "Must Be The Music": Ostre spięcie Kory i Adama Sztaby

  Przed rozpoczęciem czwartej edycji jurorzy znów zapewniali o rekordowej liczbie uczestników, którzy przeszli przez precastingi (ponad 180 wykonawców). To oznacza, że na razie nie ma co za bardzo przywiązywać się do wyników głosowań, skoro do półfinałów awansuje tylko 32 uczestników.

 • Maja Hyży nie zamierza przepraszać Grzegorza Hyżego i jego nowej żony!

  Maja Hyży na łamach "Twojego Imperium" pożaliła się, że Grzesiek płaci na dwójkę ich synów zbyt niskie alimenty i "nie wystarczają one na podstawowe potrzeby" (podczas sprawy rozwodowej para umówiła(...)! "Nie przygotowujemy żadnego oświadczenia. Maja nie będzie już niczego komentować w prasie" - mówi "Show" jej agentka, Katarzyna Kowalewska. Sprawa dotyka nie tylko samego Hyżego, ale także jego...

 • "Must Be The Music": Kogo zabraknie?

  Trudno się przyczepić do dokonanego przez jurorów wyboru półfinalistów czwartej edycji "Must Be The Music". Ale to oznacza, że widzom nie będzie łatwo z grona 32 wykonawców wyłonić tego najlepszego.

 • Grzegorz Damięcki: O etnografii polskiego piekiełka

  Katarzyna Ulman, Interia: Dlaczego "W głębi lasu"? Co zaintrygowało pana w projekcie Netflixa? - Dostałem książkę do przeczytania, którą pochłonąłem w dwa dni, co jest, jeśli o mnie chodzi(...) Grzesiek Ciechowski - moim zdaniem zasługuje absolutnie na jakiś biograficzny film. Artysta, którego twórczość jakby bagatelizowałem, ale kiedy go zabrakło, nagle odkryłem, że po prostu jest niezwykły. Mamy...

 • Znamy półfinalistów "Must Be The Music"

  W niedzielę (30 września) obejrzeliśmy ostatnie przesłuchania do czwartej edycji telewizyjnego show. Na scenie zobaczyliśmy m.in. znanego z grupy Kamień Kamień Kamień wokalistę Kubę Krupskiego-Marię, którego nowy zespół Tune znalazł się w półfinale "Must Be The Music".

Wideo na temat: katarzyna grzesiek
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: katarzyna grzesiek