• Informacje na temat:

  katarzyna hall

Artykuły na temat: katarzyna hall
 • Katarzyna Bujakiewicz zaskoczyła wszystkich! Przez dwa lata trzymała to w tajemnicy!

  Katarzyna Bujakiewicz (47 l.) po dwóch latach postanowiła podzielić się nagraniem ze swojego ślubu. Wcześniej wolała trzymać to tylko dla siebie...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Katarzyna Bujakiewicz: kulisy ślubu znanej aktorki

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) od dawna podkreślała, że nie zależy jej na noszeniu obrączki. Co się stało, że zmieniła zdanie?

 • Michael C. Hall: Jest życie po "Dexterze"

  Michael C. Hall to nie tylko serialowy Dexter. Aktor ma na swym koncie także udział w popularnej telewizyjnej produkcji "Sześć stóp pod ziemią". Niedawno zagrał w filmie kinowym "Cold in July" i to u boku takich hollywoodzkich gwiazd, jak Don Johnson i Sam Shepard.

 • ​"Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", nie jest już panną! Aktorka, która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i w miniony weekend została żoną przystojnego biznesmena.

 • Gwiazdy polskiego kina - m.in. Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura - spotkały się w piątek z hollywoodzką gwiazda Halle Berry, która promowała w Polsce swoje perfumy Reveal.

 • Katarzyna Warnke, Emilia Clarke: Nietypowe selfie gwiazd

  ..."?]. Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke ("Botoks", "Kobiety mafii") lubi robić sobie zdjęcia w łazience. Szczególnie, patrząc na zamieszczone w serwisie społecznościowym fotki, te w wannie. Amy(...) drużbów". Halle Berry Dystans do siebie, jak i szaleństwa w mediach społecznościowych, ma Halle Berry, gwiazda m.in. filmu "Czekając na wyrok". Kiedy na Instagramie przekroczyła magiczną...

 • Sylwester? Tylko w Nowym Jorku!

  Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego pomysłu, wystarczy, że rzuci okiem na obsadę romantycznej komedii "Sylwester w Nowym Jorku". Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Robert De Niro, Jessica Biel... Gdzie indziej spotkamy w jednym miejscu tyle gwiazd (w dodatku już na początku grudnia!)? To jednak niejedyna kinowa premiera tygodnia.

 • "Hap i Leonard: Mucho Mojo": Pomiędzy dramatem a komedią - wywiad z Jamesem Purefoyem

  Katarzyna Ulman, Interia: Sezon pierwszy “Hapa i Leonarda" zakończył się w intrygujący i tajemniczy sposób. Jak z wydarzeniami z poprzedniej serii radzi sobie Hap? - W premierowym odcinku Hap(...) nie zniszczy. Mogę zdradzić, że w nowej serii ich więź będzie jeszcze silniejsza. Do obsady drugiej serii dołączyło kilku znakomitych aktorów (Brian Dennehy, Irma P. Hall, Tiffany Mack). Jak ich...

 • Hanks, Berry i Grant w Toronto

  W Toronto odbyła się światowa premiera filmu "Atlas chmur" w reżyserii Toma Tykwera oraz Andy'ego i Lany Wachowskich. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant i Susan Sarandon. Film będziemy mogli zobaczyć w polskich kinach 9 listopada.