• Informacje na temat:

  katarzyna herman układ warszawski

Artykuły na temat: katarzyna herman układ warszawski
 • "Układ Warszawski": Miał być hit, a wyszło... gorzej niż źle

  Wielkie gwiazdy w obsadzie, para znakomitych reżyserów za kamerą i warta setki tysięcy złotych promocja... Serial "Układ warszawski" miał być sztandarową produkcją TVN rozciągniętą na wiele sezonów. Niestety, nikt nie chciał go oglądać, więc skończyło się na trzynastu odcinkach.

 • Katarzyna Herman: Szeryf w spódnicy

  Katarzyna Herman, odtwórczyni roli Eweliny Bargan w serialu "Układ warszawski", zdradza kulisy swoich przygotowań do roli policjantki. Jak jest naprawdę kobieca stronie tego "układu"?

 • Katarzyna Herman w "Barwach szczęścia"!

  Do stałej obsady "Barw szczęścia" dołączyła Katarzyna Herman, serialowej widowni znana m.in. jako Karolina Waligóra z "Magdy M." czy Ewelina Bargan z "Układu warszawskiego". Sprawdź, od kiedy ją zobaczymy i w jakiej roli!

 • Oporny Żurek? Ale układ!

  Tej jesieni niedzielne wieczory będą pod znakiem kryminału. Na ekranach telewizorów, zaraz po "Tańcu z gwiazdami", zobaczymy m.in. Lesława Żurka, Olgę Bołądź, Bartłomieja Topę i Jana Englerta. Te gwiazdy tworzą "Układ warszawski"...

 • Katarzyna Herman we "Wszystko przed nami"

  W 30. odcinku "Wszystko przed nami" do obsady dołączy Katarzyna Herman ("Układ warszawski", "Magda M."). Popularna aktorka zagra dziennikarkę lokalnej gazety - Magdę Liszkę - która zacznie bliską współpracę z Szawarskim... I mocno zagra na nerwach Wojtkowi.

 • Patrzy na kobiety bez podtekstów

  Uznany za "szwarc charakter" polskiego kina, nie ma nic przeciwko tej opinii. - Teraz gram gliniarza z komisariatu na Czerniakowie - mówi Adam Ferency.

 • "Układ warszawski": Nowy serial kryminalny

  ...- Jest to nieduży, czerniakowski posterunek, może nawet trochę prowincjonalny – opisuje swoje serialowe miejsce pracy Katarzyna Herman. Grana przez nią Ewelina Bargan, Naczelniczka komisariatu, to(...) posterunku jest jeszcze ktoś, komu szefowa może ufać. Mowa o komisarz Zuzannie Szarek (Olga Bołądź). Współpraca między paniami układa się doskonale. – Łączy nas kobieca solidarność. Próbujemy wprowadzić...

 • Englert i Bołądź w nowym serialu

  W środę, 9 marca, w podwarszawskim Konstancinie, zawiązano "Układ Warszawski". Pod tym tajemniczym hasłem kryje się pierwszy klaps na planie nowego serialu.

 • Te gwiazdy tworzą "Układ warszawski"

  ..., że złoży się na ciekawą opowieść. "Układ warszawski" to interesujący serial, myślę, że spodoba się widzom" - powiedział Żurek. Englertowi i Żurkowi towarzyszy plejada gwiazd: Olga Bołądź, Katarzyna Gniewkowska, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Bartek Topa i Alan Andersz. "Układ warszawski" od 4 września w każdą niedzielę o 22.00.

 • Olga Bołądź: Bez makijażu

  - Na co dzień się nie maluję, więc udało mi się namówić producentów i charakteryzację, żeby mnie nie malowali - ujawnia Olga Bołądź, którą od września zobaczymy w roli komisarz Zuzanny Szarek w nowym serialu TVN "Układ warszawski"

Zdjęcia na temat: katarzyna herman układ warszawski