• Informacje na temat:

  katarzyna i cezary żakowie

Artykuły na temat: katarzyna i cezary żakowie
 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Aktorska para Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Jednak i im zdarzają się trudne momenty. Jak wyznała aktorka, poważną próbą dla ich miłości była trwająca właśnie kwarantanna.

 • Cezary Żak: Rozważny i odpowiedzialny

  Kiedy usłyszł o kampanii społecznej POCHP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), natychmiast chciał wziąć w niej udział. Cezary Żak (52 l.) doskonale bowiem wie, co znaczą chore płuca. - Mój tata(...). Tym bardziej, że jest to choroba przewlekła, która długo rozwija się, nie dając objawów, które mogłyby zaniepokoić chorego. Pan Cezary bardzo dba o siebie, a przede wszystkim pilnuje terminów badań...

 • Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak czeka na kolejne wyzwania w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Niedawno zakończył swoją przygodę z serialem "Ranczo", finałowy sezon właśnie oglądamy w telewizyjnej Jedynce.

 • Cezary Żak: Wyborcza gorączka

  Pożegnania, powroty, romanse, intrygi, wyzwania - tego na pewno nie zabraknie w ósmej części "Rancza". Cezary Żak, który wciela się w postaci senatora i proboszcza serialowych Wilkowyj mówi, że to Polska w pigułce, która ma swój niewątpliwy urok.

 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  ...- szczupła blondynka z przenikliwym spojrzeniem i długimi nogami. W szkole nie było mężczyzny, który nie zwróciłby na nie uwagi. Katarzyna Żak (49 l.), choć o to nie zabiegała, przyciągała mężczyzn jak magnes. Ale jej pierwszą i jedyną miłością był Cezary (51 l.). Zwróciła na niego uwagę na obozie jeździeckim. Ale on był taki nieśmiały. Wiedziała, że po powrocie to ona musi zrobić pierwszy krok...

 • Katarzyna Żak: Lubię habit!

  ..."Tele Tydzień": Seriale, mnóstwo pracy w teatrze, słowem - zabieganie. Miała pani ostatnio choć trochę czasu, aby odpocząć, nacieszyć się słońcem? Katarzyna Żak : - Tak! Byłam na fantastycznych warsztatach wokalnych. To dopiero było przeżycie! Prowadzili je głównie specjaliści z Anglii, którzy pracują z aktorami musicalowymi z West Endu. Wygospodarowaliśmy także z Cezarym (Żakiem - przyp. red...

 • Cezary Żak miał być nauczycielem

  ..."Nie chciałem być aktorem, ponieważ większość mojej rodziny to nauczyciele" - mówi Cezary Żak. Artysta zdradził, co robił, zanim zdał egzaminy do szkoły teatralnej i co robiłby, gdyby nie był aktorem...

 • Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska o świętach

  Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska - trzy popularne aktorki opowiedziały o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim - czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

 • Glinka, Skrzynecka, Żak: Oddaj cukier

  Wystartowała akcja "Oddaj cukier!" poświęcona cukrzycy. W kampanię zaangażowało się troje aktorów - Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka i Cezary Żak. "Niestety, badanie się jest na ostatnim miejscu na liście naszych priorytetów" - ubolewa pierwsza z wymienionych gwiazd, zachęcając do profilaktyki.

 • Jak Żak przeżyje śpiewy żony?

  Cezary Żak, którego żona, Katarzyna występuje w piątej edycji show "jak Oni śpiewają" przyznał niedawno, że zastanawia się, "jak on to przeżyje". Sam zapewnia, że nie weźmie udziału w tego typu programach, bo "nie chce się ścigać". "Mam co robić w życiu".

Zdjęcia na temat: katarzyna i cezary żakowie