• Informacje na temat:

  katarzyna janowska

Artykuły na temat: katarzyna janowska
 • Alina Janowska po raz kolejny zostanie babcią!

  ... roku urodził się mu syn, Ignacy. A aktorka w sumie doczekała się już ośmiorga wnucząt.  Niestety Janowska nie może w pełni cieszyć się szczęściem swoich bliskich. Od kilku lat cierpi na chorobę(...) mąż. Pan Wojciech Zabłocki (86 l.) z zawodu architekt i były olimpijczyk w szermierce opiekuje się żoną nieustannie. Syn Michał mieszka bowiem w Krakowie, a dwie córki Agata i Katarzyna w Ameryce...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Alina Janowska: Pod troskliwą opieką rodziny

  Choć Alina Janowska (93 l.) cierpi na nieuleczalną chorobę, ciągle się uśmiecha i recytuje fragmenty swoich ról.

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Alina Janowska ciężko chora!

  ...91-letnia Alina Janowska poważnie podupadła na zdrowiu. Jej mąż nie ukrywa, że kontakt z nią jest obecnie bardzo utrudniony.

 • Holland, Wajda i Zanussi wybiorą nowego dyrektora PISF-u

  Andrzej Fidyk, Agnieszka Holland, Borys Lankosz, Olgierd Łukaszewicz, Juliusz Machulski, Andrzej Wajda i Krzysztof Zanussi znaleźli się w składzie 11-osobowej komisji, która wybierze nowego dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 • Alina Janowska ponownie została babcią. Jej choroba postępuje!

  Alina Janowska (91 l.) w marcu po raz szósty została babcią! Aktorka nie może jednak w pełni cieszyć się z wnuka - od kilku lat choruje bowiem na Alzheimera.

 • Sroka i Hoflik wśród kandydatów na nowego dyrektora PISF

  Wiceprezydent Krakowa ds. kultury i promocji miasta Magdalena Sroka oraz szef działu Produkcji Filmowej i Rozwoju Projektów Filmowych w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej Wojciech Hoflik są wśród kandydatów na nowego dyrektora PISF, który będzie wyłoniony w konkursie.

 • Janowski już po ślubie

  .... Chłopak podobno nie akceptuje związku ojca z szafiarką. "Skromne" przyjęcie weselne odbyło się w Janowcu. To trzeci ślub Janowskiego i G. Gwiazdor był już żonaty z producentką Katarzyna Kalicińską...

 • Elliot Goldenthal pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara

  Wybitny kompozytor filmowy Elliot Goldenthal został pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara. Informacja została ogłoszona w piątek, 8 maja, przez Roberta Piaskowskiego, dyrektora artystycznego Festiwalu Muzyki Filmowej. Nagroda zostanie wręczona 28 maja w Krakowie.

Zdjęcia na temat: katarzyna janowska
Wideo na temat: katarzyna janowska
 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie(...) czaszkowe" - mówi Janowska. "Policja ma udzielić pierwszej pomocy w razie sygnalizowania przez pokrzywdzonego jakichś urazów i wezwać pogotowie" - tłumaczy. "W tym przypadku mamy do czynienia

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: katarzyna janowska
 • Re: 50-lecie serialu "Wojna domowa"

  fajne były piosenki "Tak mi źle", czy "Szybki Bil" - młodzież je uwielbiała. Nie bądź taki szybki Bil śpiewała Katarzyna Sobczyk, a na ekranie piosenkarkę grała wiotka i bardzo ładna blondynka Magda Zawadzka. W sumie zmarli: Irena Kwatkowska, Szczepkowski, Rudzki, Elzbieta Góralczyk..szkoda, a Janowska nie rozpoznaje już nikogo. Żyje tylko Krzysztof Musiał (z głównych aktorów). Pozdrawiam pana