• Informacje na temat:

  katarzyna karolina

Artykuły na temat: katarzyna karolina
 • exMaanam: Karolina Gibki zostanie nową Korą?

  ..."ExMaanam to nie jest Maanam, to jest inna formacja, która gra z muzykami, którzy współpracowali z zespołem Maanam, Karolina będzie śpiewała po swojemu" - mówi Ryszard Olesiński, gitarzysta grupy exMaanam.

 • Karolina Szostak: Boję się efektu jo-jo

  Przez lata dziennikarka była znana z okrągłych kształtów, a wszyscy zachwycali się głównie jej pięknym biustem. Teraz Karolina Szostak schudła i jest jeszcze ładniejsza. Jak tego dokonała?

 • Karolina Gruszka: Nośnik kobiecej zmysłowości

  Piękna Żydówka Róża, zauroczeni nią trzej mężczyźni: Polak, Ślązak i młody Niemiec oraz zazdrosne o nią kobiety są bohaterami filmu "Szczęście świata". Obraz w reżyserii Michała Rosy pokazany został na Festiwalu Filmowym w Gdyni. W tej pełnej humoru, wzruszeń i magii opowieści o mieszkańcach pewnej kamienicy na Śląsku, główną rolę gra Karolina Gruszka. "To bardzo zmysłowy film" - mówi aktorka...

 • Katarzyna Nosowska mówi "Ja pas!" (nowa płyta jesienią)

  Zawieszenie działalności przez grupę Hey nie oznacza, że Katarzyna Nosowska skupia się tylko na królowaniu na Instagramie. Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Ja pas!", który zapowiada solową płytę wokalistki.

 • Karolina Chapko: Stać się kobietą

  ...10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Karolina Chapko, odtwórczyni roli jednej z tytułowych sióstr, przyznała, że obraz w reżyserii Marcina Solarza powinien sprowokować jeśli nie publiczną debatę, to przynajmniej "dialog w rodzinach".

 • Karolina Gorczyca jest z siebie dumna

  W sierpniu Karolina Gorczyca weźmie udział w Herbalife Triathlon Gdynia. Przed zawodami nie tylko intensywnie trenuje, ale również spełnia sportowe marzenia wychowanków jednego z domów dziecka. "Nauczyłam się chwalić siebie" - mówi o tym, co dał jej triathlon aktorka.

 • Katarzyna Skrzynecka: Sceniczne zwierzę

  .... Miłośniczką jej talentu okazała się nawet bezkompromisowa i brutalnie krytyczna wobec jej prywatnych poczynań Karolina Korwin Piotrowska. - Ludzie są zdziwieni, że ona tyle potrafi. Skrzynecka to...

 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Doda to biedna dziewczyna"

  Dziennikarka telewizyjna Karolina Korwin-Piotrowska krytycznie o piosenkarce Dorocie 'Dodzie' Rabczewskiej.

 • Katarzyna Herman: Kłamałam na spowiedzi

  Katarzyna Herman, którą od 10 maja będziemy oglądać na ekranach kin w filmie "Oszukane", w wywiadzie dla "Gali" odważnie zwierza się z prywatnych kłamstewek.

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

Zdjęcia na temat: katarzyna karolina
Wideo na temat: katarzyna karolina
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  Krawczyk). Okazuje się, prezesem Unibanku jest bardzo atrakcyjna kobieta (w tej roli do obsady dołącza Katarzyna Glinka)! Zuza wybiera się do Stefy (Dorota Kolak). Niespodziewanie odwiedza je Bożena (Anna Tomaszewska) z Jaśkiem (Marek Bukowski) i Beatą (Karolina Nowakowska). Mają szokującą wiadomość. Dziewczyny idą na strzelnicę, gdzie spotykają Marka (Radosław Pazura) i jego córkę, Adę (Julia

 • "Mały zgon": Piotr Grabowski o podwójnej roli

  Nowy serial Juliusza Machulskiego już od 8 marca w Canal+! W głównej roli zobaczymy Piotra Grabowskiego. W serialu wystąpią także Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman, Karolina Gorczyca, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Przybył, Karolina Porcari, Julia Wyszyńska czy Grzegorz Mielczarek.

 • "Zoom na miasto": Odcinek 265.

  W tym odcinku: - poznajcie współczesne mieszkanki pałacu! Byliśmy na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia: Karolina Pisarek, Zofia Ślotała, Natasza Urbańska, Agata Biernat, Katarzyna Glinka, Tomasz Jacyków, Maciej Zień, Paulina Krupińska - tanecznym krokiem zabieramy Was na parkiet: Tomasz Barański, Żora Korolyov, Maciej Zakliczyński, Patrycja Matyjak, Anna Wrótniak, Karolina Perrier

Dyskusje na temat: katarzyna karolina