• Informacje na temat:

  katarzyna kolska

Artykuły na temat: katarzyna kolska
 • Grażyła Błęcka-Kolska i Katarzyna Łaniewska: Wsparcie w ważnej chwili

  Zagrały matkę i córkę. Stały się sobie bardzo bliskie. Katarzyna Łaniewska (85 l.) jest wdzięczna Grażynie Błęckiej-Kolskiej (56 l.) za pomoc.

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wraca do pracy! W czym zagra?

  Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.) miała żal do kolegów, że w trudnych chwilach, gdy potrzebowała zajęcia, nie podali jej ręki. Dziś specjalnie dla niej Ilona Łepkowska pisze scenariusz.

 • Dobre uczynki Jana Jakuba Kolskiego

  "Mam sceptyczny stosunek do polskiej tradycji filmowej, ponieważ nie potrafię odnaleźć dla siebie miejsca, w którym mógłbym być częścią polskiego kina. Jestem konsekwencją jego rozwoju, ale zjawiskiem osobnym" - mówi o swojej twórczości Jan Jakub Kolski. Twórca "Wenecji" obchodzi dziś 55. urodziny.

 • Grażyna Błęcka-Kolska na Festiwalu Róż w Łasku!

  Grażyna Błęcka-Kolska (53 l.), jako honorowy patron, otworzyła Festiwal Róż w Łasku - małym, 18-tysięcznym miasteczku, gdzie obecnie mieszka.

 • "Młodzi i Film" w Koszalinie

  W poniedziałek, 10 września, w Koszalinie (Zachodniopomorskie) rusza 31. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Impreza potrwa do 15 września. Pokazanych na niej zostanie łącznie 93 filmów. 80 z nich - 12 pełnometrażowych, 28 krótkometrażowych, 25 dokumentalnych i 15 animowanych - będzie brało udział w konkursie.

 • Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części "Kogla-mogla"?!

  ..."Super Express" donosi, że trwają pracę nad kontynuacją kultowego filmu. Nikt nie wyobraża sobie jednak, aby w obsadzie zabrakło odtwórczyni głównej roli. Tylko czy Grażyna Błęcka-Kolska (53 l.) się na to zgodzi?

 • Toruń: Lato Filmów zakończone

  Hiszpański film "Życie ukryte w słowach" zwyciężył w konkursie głównym 12. Lata Filmów w Toruniu. Nagroda publiczności przypadła filmowi "Jasminum" Jana J. Kolskiego.

 • Katarzyna Łaniewska: Obiecałam, że będę się trzymać

  ...producentowi, że zagram i będę żyła - mówiła aktorka. Zagrała, jak przed laty, matkę Kasi Solskiej - w tej roli ponownie Grażyna Błęcka-Kolska. Obie aktorki spotkały się doświadczone tragediami. Pani Katarzyna(...) o 8 lat kobietą - mówiła. Tą starszą okazała się gwiazda telewizji Irena Dziedzic (prowadziła słynne Tele-Echo). Pikanterii sprawie dodawał fakt, że mieszkała 3 piętra wyżej. Pani Katarzyna została...

 • Startuje festiwal w Karlowych Warach

  Dwie polskie produkcje, "Zabić bobra" Jana Jakuba Kolskiego oraz zrealizowany wspólnie z Czechami "Polski film" Marka Najbrta walczą w konkursie głównym 47. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w czeskich Karlowych Warach. Impreza rozpoczyna się w piątek.

Wideo na temat: katarzyna kolska
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: katarzyna kolska
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Dariusz Toczek, Antoni Pawlicki, Jakub Głukowski, Daria Widawska, Mariusz Bonaszewski, Kamil Kula, Grzegorz Gadziomski, Grażyna Błęcka-Kolska, Przemysław Kapsa, Borys Wiciński, Magdalena Kumorek(...) Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska