• Informacje na temat:

  katarzyna kompozytorka

Artykuły na temat: katarzyna kompozytorka
 • Pomogą Katarzynie Gaertner

  ...29 stycznia całą Polskę obiegły informacje o pożarze, w którym Katarzyna Gaertner - kompozytorka i autorka wielu przebojów muzyki rozrywkowej utraciła dom, studio nagrań oraz nuty, aranżacje(...). niepublikowane do tej pory teksty Agnieszki Osieckiej, partytury Gaertner i cenne prace plastyczne. Katarzyna Gaertner to urodzona w 1942 roku, w Myślenicach polska kompozytorka, aranżerka i pianistka...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Katarzyna Nosowska świętuje 45. urodziny. 10 bardziej i mniej znanych duetów artystki

  ...30 sierpnia 1971 roku w Szczecinie urodziła się Katarzyna Nosowska. Artystka wszechstronnie uzdolniona: piosenkarka, felietonistka, laureatka dziesiątek nagród i wyróżnień, niezmiennie zaliczana do ścisłej czołówki autorów tekstów. Od 24 lat wokalistka zespołu Hey, z sukcesami działająca także solowo.

 • Katarzyna Skrzynecka kończy 45 lat

  Katarzyna Skrzynecka, znana zarówno z dokonań wokalnych, jak i aktorskich, obchodzi 45. urodziny. Jak rozwijała się jej kariera w show-biznesie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto w nowej edycji?

  Znamy już wszystkie nazwiska bohaterów siódmej edycji programu. Jak w muzycznych metamorfozach sprawdzą się Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Kwiatkowski, Monika Borzym, Paweł Jasionowski, Sławomir Zapała, Katarzyna Popowska, Zofia Nowakowska i Jakub Świderski?

 • Edyta Bartosiewcz: Hibernacja (recenzja płyty "Renovatio")

  ...miejscach: Katarzyna Nosowska to najlepsza artystka rodzimej alternatywy, Kayah została wydawcą, a Agnieszka Chylińska gwiazdą mainstreamu. Tymczasem Edyta Bartosiewicz wyszła właśnie ze stanu hibernacji: nie...

 • Björk świętuje 50. urodziny

  ...". Propozycję jednakże odrzuciła, tłumacząc, że woli bardziej skoncentrować się na swej karierze muzycznej. Jednym z tytułowych aniołków została zamiast niej aktorka Lucy Liu. Katarzyna Pająk...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka jako Shakira!

  ..."Chciałabym wcielić się w postać Cesarii Evory" - wyznaje Katarzyna Skrzynecka. W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" artystka była już m.in. Tiną Turner i Louisem Armstrongiem, a w kolejnym odcinku wcieli się w ognistą Shakirę.

 • Kayah, Nosowska, Rojek i Możdżer wśród odznaczonych przez prezydenta

  Artyści m.in. Leszek Możdżer, Artur Rojek, Kayah i Katarzyna Nosowska, zagraniczni dziennikarze oraz naukowcy zostali we wtorek (4 czerwca) odznaczeni przez Bronisława Komorowskiego w rocznicę 4 czerwca '89. Tego dnia, mówił prezydent, wygrała Solidarność, ale także Polska jako całość.

 • Paszporty "Polityki" 2020: Błażej Król z nagrodą w kategorii muzyka rozrywkowa

  W gronie nominowanych byli wokalista, instrumentalista, autor tekstów i producent Błażej Król , pianistka i kompozytorka Hania Rani oraz raper i producent Piernikowski , współtwórca duetu Syny(...) Chylińska (2001), Ryszard "Tymon" Tymański (2000), Myslovitz (1999), Kazik (1998), Kayah (1997), Grzegorz Ciechowski (1996), Wojciech Waglewski (1995), Edyta Bartosiewicz (1994) i Katarzyna...