• Informacje na temat:

  katarzyna kwiatkowska szymon

Artykuły na temat: katarzyna kwiatkowska szymon
 • Katarzyna Kwiatkowska wcale nie jest samotną matką!

  Katarzyna Kwiatkowska (43 l.) po raz pierwszy wypowiedziała się na temat ojca swojego dziecka!

 • Katarzyna Kwiatkowska gospodynią nowego show

  "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" jest wzorowany na słynnym amerykańskim show Ellen DeGeneres, nadawanym od blisko 14 lat. W każdym odcinku pojawi się gwiazda, która będzie musiała wykonać określone, zabawne zadanie. Kibicować i pomagać jej w tym będzie zgromadzona w studiu publiczność.

 • Kasia Kwiatkowska: Bardzo chciałabym się zakochać

  Katarzyna Kwiatkowska (46 l.) marzy, by spotkać mężczyznę, z którym stworzy rodzinę. Samotne macierzyństwo nie jest dla niej łatwe - mała Jaśminka potrzebuje ojca!

 • Katarzyna Kwiatkowska jurorką w nowym show Polsatu

  Aktorka Katarzyna Kwiatkowska znalazła się w jury nowego programu telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszy odcinek już 8 marca.

 • "Reguły gry": Katarzyna Kwiatkowska jak Ellen DeGeneres?

  ..."Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" jest wzorowany na słynnym amerykańskim show Ellen DeGeneres, nadawanym od blisko 14 lat. W każdym odcinku pojawi się gwiazda, która będzie musiała wykonać określone, zabawne zadanie. Kibicować i pomagać jej w tym będzie zgromadzona w studiu publiczność. W pierwszym odcinku udział wzięła Sonia Bohosiewicz. Nowy talk-show pojawi się na antenie Polsat Cafe we...

 • Gwiazdy Szymona w "Kołysance"

  Katarzyna Kwiatkowska i Michał Zieliński, aktorzy parodiujący co tydzień znane osoby życia publicznego w programie "Szymon Majewski Show" wystąpią w najnowszym filmie Juliusza Machulskiego pt. "Kołysanka", który pojawi się na ekranach kin już 12 lutego.

 • Samotne macierzyństwo Kasi Kwiatkowskiej: Córka widuje ojca przez komunikator internetowy

  Katarzyna Kwiatkowska (45 l.) marzy, by poznać mężczyznę, który byłby ojcem dla jej córki Jaśminy. Swojego biologicznego tatę dziewczynka widuje jedynie przez... internet.

 • Udawała Dodę, teraz mówi "dość"!

  Telewizyjna karierę zrobiła dizęki występom w programie "Szymon Majewski Show", gdzie parodiowała znane osobistości, w tym Dodę. Teraz Katarzyna Kwiatkowska debiutuje w pierwszoplanowej roli kinowej w filmie "Dzień kobiet".

 • Kasia Kwiatkowska wreszcie w głównej roli!

  Katarzyna Kwiatkowska, czyli Kaśka Czaja z "Prawa Agaty", przez 20 lat - bo tyle czasu minęło niedawno od jej debiutu - czekała, by zagrać swoją pierwszą rolę... pierwszoplanową.

 • Wielu ludzi nie wiedziało, że jestem aktorką

  Aktorka Katarzyna Kwiatkowska szerszej publiczności znana była przede wszystkim z parodiowania znanych postaci w programie Szymona Majewskiego. Tej wiosny wszystko się zmieni. Artystka pojawi się w dwóch serialach telewizyjnych.

Zdjęcia na temat: katarzyna kwiatkowska szymon
Wideo na temat: katarzyna kwiatkowska szymon
 • Katarzyna Kwiatkowska jako prostytutka

  Są we mnie duże pokłady życiowej mądrości - mówi nam Katarzyna Kwiatkowska (znana parodystka z programu "Szymon Majewski Show"), którą zobaczymy w nowym serialu Xawerego Żuławskiego, "Aida".

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...