• Informacje na temat:

  katarzyna lenart

Artykuły na temat: katarzyna lenart
 • "Złotopolscy": Jarosław Jakimowicz marzy, by powstał film o... nim i jego życiu

  Jarosław Jakimowicz, czyli Artur Lenart z niezapomnianych „Złotopolskich”, był kiedyś bożyszczem polskich nastolatek. 25 lat temu – po premierze „Młodych wilków” - okrzyknięto go idolem i wróżono wspaniałą przyszłość w show-biznesie. Niestety, coś poszło nie tak, bo jego kariera utknęła w martwym punkcie... Dziś marzy, żeby autobiografia, którą napisał, przeniesiona została na wielki ekran!

 • Konkurs "Czarownica" rozstrzygnięty!

  Zakończył się nasz konkurs "Czarownica", w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Kto znalazł się na liście laureatów? Sprawdźcie!

 • FFF: Wystąpić wśród gwiazd!

  Dziś (czwartek, 8 października) ostatni dzień głosowania w konkursie "Zaprezentuj swoją twórczość na Free Form Festival!" . O Wasze głosy walczy 10 finalistów, przedstawicieli szeroko rozumianych sztuk audiowizualnych.

 • Przyjaciele Aleksa

  W nowym sezonie u boku komisarza Bromskiego i walecznego owczarka pojawi się wielu nowych znajomych. Każdy z nich wplątany będzie w intrygującą zagadkę kryminalną, ale tylko niektórzy mogą liczyć na wsparcie Aleksa...

 • Open'er Festival 2013: A on dalej śpiewał...

  Po występie Amerykanów z The National trudno było ochłonąć. To, co zrobił wokalista Matt Berninger, wywołało autentyczne przerażenie ochrony festiwalu i nie mniej autentyczny zachwyt widzów. Trzeci dzień Open'er Festival 2013 za nami. Sprawdźcie, co działo się podczas poszczególnych występów.

Wideo na temat: katarzyna lenart
 • Porucznik Borewicz wiecznie żywy

  Katarzyna Lenart i porucznik Borewicz.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: katarzyna lenart