• Informacje na temat:

  katarzyna maria

Artykuły na temat: katarzyna maria
 • #Zostańwdomu: Marcin Wójcik, Katarzyna Pakosińska i inni we wspólnej piosence

  ...związane ze środowiskiem kabaretowym. Stworzyli razem zespół Domatorzy . Jak czytamy w opisie, "w nagraniu tej piosenki udział wzięli nie opuszczając swoich pieleszy":  Dorota Miśkiewicz, Katarzyna(...), Prezes Jarosław Zawadzki, Paweł Twardoch, Maria i Kacper Jaślar oraz Lula i Yoda . "Zostań w domu i zaśpiewaj z nami tak / zostań w domu niech wirusa trafi szlak / nie wyłaź chyłkiem po kryjomu...

 • Maria Dębska: Aktorstwo dało mi wolność

  Czego możemy się spodziewać po drugim sezonie "W rytmie serca"? Maria Dębska : - Wielu nieoczekiwanych nowych sytuacji, ale też kontynuacji rozpoczętych wątków. Moim zdaniem, dzieje się dużo(...) panią najbardziej? - Jedzenie, ludzie, zabytki, atmosfera, powietrze, wszystko. Nie wiemy, dlaczego się zakochujemy, a ja się zakochałam we Włoszech. Rozmawiała Katarzyna Sobkowicz...

 • Skoda Auto Muzyka: Kogo wybrała Katarzyna Nosowska?

  Poniżej możecie sprawdzić pięciu wykonawców, których wybrała Katarzyna Nosowska w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Skoda Auto Muzyka: Kto zachwycił Marię Sadowską?

  Zobaczcie co Maria Sadowska powiedziała o swoich podopiecznych wybranych do etapu Garaż w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Skoda Auto Muzyka: Maria Sadowska wybrała

  Poniżej możecie sprawdzić pięciu wykonawców, których wybrała Maria Sadowska w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Skoda Auto Muzyka: Zapracowana Katarzyna Nosowska

  Ponad 800 utworów zostało zgłoszonych do konkursu Skoda Auto Muzyka. Najwięcej, bo aż 290 piosenek do przesłuchania ma Katarzyna Nosowska. Uczestników wybierają także internauci, a na wszystkich głosujących czekają atrakcyjne nagrody!

 • Katarzyna Glinka: Marzę o Marii Stuart

  Choć znana jest głównie z seriali i komedii romantycznych, ma ambicje, by grać trudne i skomplikowane role. "Cały czas marzę o Marii Stuart" - wyznaje Katarzyna Glinka.

 • Maria Dębska zagra Kalinę Jędrusik w filmie "Jesienna dziewczyna"

  Powstaje film o legendarnej aktorce Kalinie Jędrusik. W artystkę wcieli się 27-letnia Maria Dębska, znana z ról w filmach "Cicha noc" i "Demon" oraz serialach "Wojenne dziewczyny" i "W rytmie serca".

 • Skoda Auto Muzyka: Najłatwiejsze zadanie Marii Sadowskiej?

  ...reklamy - ten z najmniejszym współczynnikiem "Skip ad" wygra nagranie teledysku. Terminy prób w Garażu: Baron i Tomson (28 września), Maria Sadowska (4 października), Katarzyna Nosowska (11(...) zespół mógł zgłosić maksymalnie dwa utwory, a także wybrać jurora, który będzie je oceniał. W tej edycji uczestników oceniają gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Katarzyna Nosowska , Dawid Podsiadło...

 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  ..."Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.

Zdjęcia na temat: katarzyna maria
Wideo na temat: katarzyna maria
 • Anna Maria Buczek i Katarzyna Ucherska o serialu "Dziewczyny ze Lwowa"

  „Dziewczyny ze Lwowa” to kolejna nowość w jesiennej ramówce TVP1. Serial opowiadać będzie historię czterech Ukrainek, które próbują ułożyć sobie życie w Polsce. W rolach głównych występują Anna Maria Buczek, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska i Magdalena Wróbel. Na dwa miesiące serial ten zastąpi czwarty sezon „Blondynki” w niedzielne wieczory.

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 7. odcinka

  czy Olga (Sylwia Gliwa) poradzi sobie z zazdrością o Basię (Katarzyna Zawadzka) i jej bliskie relacje z Michałem (Mikołaj Roznerski). Czy Basia przełamie złą passę i zorganizuje kolejne wesele? Czy Mirek (Robert Wabich) będzie walczył o serce Zofii (Maria Pakulnis)? Co się jeszcze wydarzy w siódmym odcinku serialu?

 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  Tokarzewska-Karaszewicz, Chi-Chi Ude, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Katarzyna Glinka, Joanna Racewicz - gorączka sobotniej nocy na wybiegu i w życiu: Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Hyży, Anna Banaczak, Barbara Kurdej-Szatan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Zofia Ślotała, Magdalena Steczkowska, - Krystyna Janda w roli głównej. Byliśmy na premierze filmu "Słodki koniec dnia": Wiktor Benicki, Katarzyna Smutniak

Dyskusje na temat: katarzyna maria