• Informacje na temat:

  katarzyna młynarska

Artykuły na temat: katarzyna młynarska
 • Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Pomysłowa i otwarta dziennikarka. Profesjonalistka, która nie boi się wyzwań. Prywatnie spełniona mama i babcia. W tym roku Agata Młynarska obchodzi dwa ważne jubileusze: 30-lecie pracy zawodowej oraz 55. urodziny.

 • Agata Młynarska: Teraz jestem ciekawsza

  Doświadczona dziennikarka, a także mama dwóch synów i dwóch adoptowanych córek. Do tego babcia trzech dziewczynek. – Nie mam przepisu, jak godzić wszystkie wyzwania. Ale trzeba robić to, co jest dla nas ważne – mówi Agata Młynarska.

 • Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy o świętach

  Agata Młynarska, Elżbieta Romanowska, Anna Wyszkoni, Anna Głogowska, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska i Macademian Girl w krótkich spotach inspirują i radzą, jak wykonać dekoracje świąteczne(...) Agata Młynarska i Katarzyna Zielińska. Sprawdźcie!  

 • Agata Młynarska ma już nową pracę!

  Agata Młynarska została dyrektorem rozwoju kanału TLC (należącego do Discovery Networks) na polskim rynku. Popularna dziennikarka i producentka w czerwcu pożegnała się z Telewizją Polską.

 • Agata Młynarska: Transfer sezonu!

  Jak to? Agata Młynarska poprowadzi nowy program TVP 1 "Świat się kręci"? To chyba pomyłka! Może Agata Konarska? - nawet dla redakcji "TV14" powrót dziennikarki do macierzystej telewizji był dużym zaskoczeniem. A jednak. To fakt. Agata Młynarska znów będzie pracować w TVP.

 • Filmowy pocałunek Agaty Młynarskiej na antenie!

  Z okazji jesiennej premiery prowadząca program "Świat się kręci" Agata Młynarska przypomniała kilka najzabawniejszych momentów produkcji.

 • "On & Ona", czyli Ibisz z Młynarską

  ..."On & Ona" to nowy program stacji Polsat, który poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska. Emitowane w niedzielne popołudnia show powstanie na licencji kanadyjskiej produkcji "Mr. And Mrs".

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Aktorska para Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Jednak i im zdarzają się trudne momenty. Jak wyznała aktorka, poważną próbą dla ich miłości była trwająca właśnie kwarantanna.

 • #Zostańwdomu: Marcin Wójcik, Katarzyna Pakosińska i inni we wspólnej piosence

  ...związane ze środowiskiem kabaretowym. Stworzyli razem zespół Domatorzy . Jak czytamy w opisie, "w nagraniu tej piosenki udział wzięli nie opuszczając swoich pieleszy":  Dorota Miśkiewicz, Katarzyna...

Zdjęcia na temat: katarzyna młynarska
Wideo na temat: katarzyna młynarska
 • Agata Młynarska o programie "Zmiana pełną parą"

  "To program o miłości. To program o parach, które chcą się zmienić dla siebie po to, żeby odkryć siebie na nowo" - mówi Agata Młynarska. "Ogromną wartością jest bycie ze sobą, w szczęśliwym związku(...) tylko w tym trochę pomagamy" - dodaje. Agata Młynarska wraca na antenę TLC z autorskim programem "Zmiana pełną parą". Wraz z zespołem swoich ekspertek: stylistką Moniką Jurczyk, wizażystką Katarzyną

 • Kayah przyznała, że nie ma matury: Albert Einstein też miał fatalne oceny!

  Do tej pory z braku matury słynęła głównie Edyta Górniak, która dla kariery porzuciła technikum pszczelarskie. Wykształcenia nie mają też m.in. Paulina Młynarska, Maciej Maleńczuk czy Agnieszka Chylińska. Teraz do tego samego przyznała się także Katarzyna Szczot, czyli Kayah. W rozmowie z "Pytaniem na śniadanie" zdradziła też, że jej syn zapał do nauki odziedziczył chyba po niej... Zgadzacie się

 • Liczy na kontynuację "Dziewczyn ze Lwowa"

  Po udanym debiucie w serialu "Dziewczyny ze Lwowa" Katarzyna Ucherska sprawdza się w najnowszym spektaklu muzycznym Teatru Ateneum "Róbmy swoje", w którym interpretuje teksty Wojciecha Młynarskiego. Aktorka podkreśla, że każda rola to dla niej inne wyzwanie i różne emocje.

Dyskusje na temat: katarzyna młynarska