• Informacje na temat:

  katarzyna nowicka novika

Artykuły na temat: katarzyna nowicka novika
 • Wyjątkowy pokaz "Metropolis" w Krakowie

  To będzie wielkie wydarzenie nie tylko dla miłośników niemego kina. 19 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków zaprezentowany zostanie film "Metropolis" Fritza Langa z 1927 roku, z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego.

 • "Metropolis" w Krakowie: Tego nie można przegapić!

  "Metropolis" z 1927 roku, w reżyserii Fritza Langa, to arcydzieło zaliczane do klasyki kina niemego. Już w czwartek, 19 marca, w Centrum Kongresowym ICE Kraków będzie można obejrzeć tę niezwykłą produkcję z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego i wykonywaną na żywo!

 • Novika podsumowuje

  W miniony poniedziałek, 29 marca, ukazała się składankowa płyta Kasi Nowickiej, czyli Noviki, zatytułowana "feat. Novika". Artystka zebrała na niej nagrania dokonane z udziałem kilkunastu twórców.

 • Novika podziwia Kayah

  "Bardzo chciałabym sama tworzyć swoją muzykę" - mówi Novika w rozmowie z INTERIA.PL. Wokalistka grupy Futro wydała niedawno płytę "feat. Novika", na której można usłyszeć jej wspólne nagrania m.in. ze Smolikiem, Fiszem, DJ Adamusem oraz Vieniem & Pele.

 • Novika: Rojek na celowniku

  Pod koniec marca ukazała się płyta Kasi Nowickiej, czyli Noviki, zatytułowana "feat. Novika". Zawiera ona kilkanaście nagrań Kasi z różnymi artystami. W rozmowie z INTERIA.PL wokalistka, popularyzatorka muzyki klubowej i dziennikarka w jednej osobie, powiedziała, z kim jeszcze chciałaby zaśpiewać w duecie.

 • Novika i przyjaciele: Znamy się z imprez

  W poniedziałek, 3 kwietnia, gośćmi naszej CZATerii byli Novika i Lexus, członkowie DJ-skiego kolektywu Beats Friendly. Formacja odpowiedzialna jest za kompilacyjny album, na którym znalazły się najciekawsze - zdaniem jej członków - taneczne utwory. Przy okazji Novika opowiedziała też o swej kolejnej solowej płycie. Poniżej zapis najciekawszych fragmentów rozmowy z użytkownikami INTERIA.PL.

 • W najbliższy poniedziałek, 25 czerwca, do sklepów trafi kolejny singel promujący debiutancki solowy album Andrzeja Smolika, muzyka i producenta znanego m.in. ze współpracy z grupą Wilki i Kasią Nosowską. Tym razem jest to utwór "T.Time", w którym gościnnie zaśpiewała NoviKa, czyli Kasia Nowicka, wokalistka grupy Futro.

 • Kto przed Michaelem?

  Wiadomo już, że środowy (11 lipca) koncert George'a Michaela w Warszawie otworzą Kasia Cerekwicka i Novika, zwana "pierwszą damą polskiego clubbingu".

 • Wiemy już, kto wystąpi przed Katy Perry

  Wtorkowy (5 października) koncert Katy Perry w Warszawie poprzedzi występ Noviki.

Zdjęcia na temat: katarzyna nowicka novika