• Informacje na temat:

  katarzyna odmówiła

Artykuły na temat: katarzyna odmówiła
 • Katarzyna Figura: 30 lat temu odmówiła "Playboyowi"

  Katarzyna Figura to symbol seksu, kobiecości i obiekt pożądania wielu mężczyzn. Kiedyś, po pokazie filmu "Pociąg do Hollywood" na międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami, zgłosił się do niej "Playboy" i zaproponował jej 34 tysięcy dolarów za sesję. Aktorka, po namowach kolegów i agentki, zgodziła się, ale... nie umiała stawić czoła tej dziwnej, aczkolwiek niezwykle kuszącej propozycji...

 • Artyści przeciw nienawiści: Katarzyna Nosowska odpowiada na hejterskie komentarze

  Po tragicznym finale WOŚP-u i gdańskich wydarzeniach Doda wyszła z inicjatywą wspólnego koncertu pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści". Do udziału w nim zaprosiła wszystkich wykonawców, także tych, z którymi jest poróżniona. Odmowa Edyty Górniak i Agnieszki Chylińskiej spotkała się z falą hejtu, na którą odpowiedziała m.in. Katarzyna Nosowska.

 • Powstanie film o Maryli Rodowicz. Udziału w nim odmówił Daniel Olbrychski

  Powstanie film o gwieździe polskiej estrady - Maryli Rodowicz. Wyreżyseruje go Alicja Albrecht, która chciała, aby w produkcji wystąpili wszyscy partnerzy piosenkarki. Udziału odmówił jednak Daniel Olbrychski.

 • Odmówił udziału w "Tańca z gwiazdami"

  Głogowska. Oto laureaci wszystkich dotychczasowych edycji "Tańca z gwiazdami": Olivier Janiak i Kamila Kajak-Mosejcuk (edycja I) Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (edycja II) Rafał Mroczek i Aneta...

 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Katarzyna Zielińska: Więcej dawać niż brać

  Zawsze podkreśla, że rodzice nauczyli ją, żeby więcej dawać z siebie, niż brać. - Bo to branie i tak przyjdzie samo - mówi Katarzyna Zielińska (33 l.), która do dziś jest wierna tej zasadzie. Kiedy(...) Katarzyna zaraz po powrocie z wypoczynku zaczęła głośno mówić o Agnieszce Kuziemskiej. O tym, jak potrzebuje pomocy. Nie wstydziła się prosić o nią innych. - To wyjątkowo ciepła i wspaniała osoba... Kiedy do...

 • Maciąg nie chciała tańczyć

  Katarzyna Maciąg nie chce iść w ślady swojej koleżanki z planu serial u "Teraz albo nigdy", Marty Żmudy Trzebiatowskiej i odmówiła udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przerwał milczenie

  Katarzyna Skrzynecka i jej mąż mają za sobą trudne dni. W ubiegłym tygodniu Marcin Łopucki trafił do szpitala z poważnymi dolegliwościami. Konieczna okazała się natychmiastowa interwencja. Jak czuje się obecnie mężczyzna?

 • Dramat Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża

  ...​Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającą historią. Mąż gwiazdy Marcin Łopucki trafił do szpitala. Nim jednak do tego doszło, para doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji w jednej z klinik.

Zdjęcia na temat: katarzyna odmówiła
Wideo na temat: katarzyna odmówiła
 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  Po gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie Doda pobiła się z Agnieszką Szulim. Do incydentu doszło w toalecie chorzowskiego klubu Kultura, gdzie gwiazdy bawiły się na after party. Dziennikarka chciała zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie

Dyskusje na temat: katarzyna odmówiła