• Informacje na temat:

  katarzyna polska modelka krupa

Artykuły na temat: katarzyna polska modelka krupa
 • Joanna Krupa wyprawiła babyshower. Przyszły jej popularne koleżanki

  Joanna Krupa (40 l.) niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Z tej okazji zorganizowana babyshower, na którym nie zabrakło jej popularnych koleżanek. Dekoracje i przekąski z imprezy robią wrażenie!

 • ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Instagramie relację z koncertu. Mimo zaawansowanej ciąży aktorka nie zrezygnowała z udziału w tej inicjatywie.  W dobrym celu rozebrała się również Joanna Krupa. Polska modelka i aktorka nigdy nie(...) gwiazd, m.in. Naomi Campbell, Christy Turlington, Kim Basinger, Eva Mendes, Pink i właśnie Joanna Krupa. Polska piękność zapozowała również w ramach akcji "Bądź aniołem dla zwierząt".  Zdjęcie, na...

 • "Taniec z gwiazdami" powraca

  Już w pierwszą niedzielę września powróci na ekrany telewizorów show "Taniec z gwiazdami" . Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nadal witać będą widzów w ostatnie weekendowe wieczory.

 • Tusk, Górski, Boruc, księżna Meghan zostali rodzicami w 2019 roku! Jakie imię dziecka?

  ...-letnia Joanna Krupa. Wraz z mężem Douglasem Nunesem modelka powitała córeczkę. Dziewczynka dostała imię Asha-Leigh. O porodzie napisała tak: "Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych(...) do grona świeżo upieczonych mam dołączyła prezenterka Katarzyna Burzyńska. Córeczka nosi imię Józefina. Zaskakujący wpis pojawił się tuż po porodzie: "Jóźka! Jesteś!!! Choć trochę wcześniej niż się...

 • Edyta Górniak w kiepskiej formie?

  Edyta Górniak podczas koncertu "Podziel się posiłkiem" sprawiała wrażenie wyraźnie smutnej, przemęczonej i przybitej. Czyżby jej nowe życie okazało się nie być tak cudowne, jak myślała?

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.

Wideo na temat: katarzyna polska modelka krupa
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...