• Informacje na temat:

  katarzyna prokop

Artykuły na temat: katarzyna prokop
 • #koncertdlabohaterów wielkim sukcesem: Marcin Prokop dziękuje za wsparcie

  Ponad 4 mln zł przyniósł charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Prowadzący to nietypowe wydarzenie Marcin Prokop podziękował widzom za wsparcie i muzykom, którzy wzięli udział w akcji.

 • Skoda Auto Muzyka: Konkurs oczami Marcina Prokopa

  ...- Każdy z artystów występujących w tym konkursie ma swój "muzyczny lot" - mówił Interii prowadzący konkursu Skoda Auto Muzyka, Marcin Prokop.

 • Kogo kocha Marcin Prokop?

  Przed nami ostatni odcinek 6. edycji "Mam talent!". Marcin Prokop, który prowadzi program od samego początku, zdradza, jakim talentem sam może się pochwalić i czego lęka się... w tańcu.

 • Marcin Prokop w "Na Wspólnej"

  Dziennikarz, który znany jest dzięki pracy we wspaniałych duetach, rozpoczyna grę solo? Marcin Prokop przyjął rolę w "Na Wspólnej". Niedługo przekonamy się, jak sobie poradził.

 • Prokop składa reklamację Świętemu Mikołajowi

  Setny krawat, para skarpet i kolejna książka kucharska... Myślicie, że tylko wam trafiają się prezenty, o których chcielibyście jak najszybciej zapomnieć? Nic z tych rzeczy. Anna Dereszowska w znienawidzonym kombinezonie i spryskany aerozolem Marcin Prokop przekonują, że Mikołaj też może się mylić.

 • Skoda Auto Muzyka: W Garażu z Katarzyną Nosowską

  Afromental . Ideą konkursu jest wybór najlepszego utworu do jazdy samochodem. W rozmowie z Marcinem Prokopem Katarzyna Nosowska oceniła swoich podopiecznych z etapu Garaż. Jurorka pochwaliła kompozycję(...) Muzyka, którego ideą jest wybór najlepszego utworu muzycznego do jazdy samochodem. Właśnie ci wykonawcy zaprezentowali się przed swoją jurorką i Marcinem Prokopem . W etapie Garaż wykonali na żywo...

 • Tomson i Baron w Skodzie: Wybredne zwierzęta muzyczne

  Czego Tomson i Baron słuchają w samochodzie, rozwój polskiej sceny muzycznej oraz konkurs Skoda Auto Muzyka, były tematami rozmowy, jaką z członkami Aromental przeprowadził Marcin Prokop.

 • Kto najlepszym gospodarzem show?

  Okazuje się, że Marcin Prokop to dziennikarz, który najlepiej radzi sobie z prowadzeniem telewizyjnych show. Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • "Jestem wysportowany inaczej"

  ...- Jako aktor jestem drewniany jak Pinokio. Moja bajka to spontaniczność - mówi Marcin Prokop. Dzięki niej znany prezenter świetnie się odnajduje na planie nowego teleturnieju.

 • Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października, poznamy laureatów Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.

Wideo na temat: katarzyna prokop
 • "Pułapka": Teaser serialu

  Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”. Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”). Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

Dyskusje na temat: katarzyna prokop