• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka
 • Katarzyna Skrzynecka pozuje w sexi panterce

  Katarzyna Skrzynecka (49 l.) dotąd nie była uważana za ikonę mody, a jej ściankowe wybory często spotykały się z krytyką specjalistów. Ostatnio aktorka zgubiła parę kilogramów i musimy przyznać, wygląda świetnie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej możemy zobaczyć ją w skąpych kreacjach podkreślających figurę. Tym razem pokazała prawdziwy pazur!

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Katarzyna Skrzynecka złamała rękę!

  ...przez to, że Katarzyna Skrzynecka pozuje z ręką w gipsie. Nie wyjaśniła, co dokładnie się stało, jednak nie ma wątpliwości, że nie było jej do śmiechu. W komentarzach fani aktorki próbują dodać jej otuchy. Słowa wsparcia wysłały również gwiazdy, m.in. Joanna Koroniewska, Agata Młynarska i Tomasz Ciachorowski. Sama Katarzyna Skrzynecka pomimo tego nieszczęśliwego wypadku nie traci optymizmu...

 • Katarzyna Skrzynecka: Po drugiej stronie

  Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, zobaczymy w Polsacie finał muzycznego show. Kto, zdaniem aktorki, ma największe szanse na wygraną?

 • Katarzyna Skrzynecka pogrążona w żałobie! Co za strata!

  Katarzyna Skrzynecka (49 l.) przekazała mediom smutną wiadomość. Właśnie pożegnała członka swojej rodziny, ukochanego wujka. Ta sytuacja jest wstrząsająca dla bliskich aktorki, gdyż przyczyną śmierci mężczyzny był właśnie szalejący wirus.

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Katarzyna Skrzynecka przerwała milczenie! Chodzi o Pawła Królikowskiego!

  Katarzyna Skrzynecka (49 l.) martwi się o zdrowie swojego przyjaciela. Zabrała jednak głos w sprawie jego obecności w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"...

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Tak Katarzyna Skrzynecka zajmuje się chorym mężem! Wzruszające

  Katarzyna Skrzynecka (49 l.) musiała przejąć obowiązki głowy rodziny i zająć się mężem Marcinem Łopuckim (45 l.), który kilka tygodni temu przeszedł operację. Ukochany gwiazdy wymaga teraz specjalnej diety, by szybko móc wrócić do zdrowia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

Zdjęcia na temat: katarzyna skrzynecka
 • Katarzyna Skrzynecka
 • Katarzyna Skrzynecka
 • Katarzyna Skrzynecka
Wideo na temat: katarzyna skrzynecka
 • "Demakijaż": Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

  Najbardziej czarująca para polskiego show-biznesu w programie „Demakijaż”. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki najpierw byli znajomymi, a potem przyjaciółmi. Aktorka długo nie chciała przyznać się do miłości. O tym, jaki jest ich przepis na udany i kochający związek, małżeństwo opowiedziało w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

 • Katarzyna Skrzynecka krytykuje influencerów: nie chciałabym tak żyć!

  Katarzyna Skrzynecka (48 l.) dołączyła do ogólnopolskiej debaty na temat influencerów. Aktorka nie przebierała w słowach.

 • Nie będzie ślubu Skrzyneckiej

  Katarzyna Skrzynecka jest w wieloletnim związku małżeńskim z trenerem fitness Marcinem Łopuckim. Do tej pory para sformalizowała relację jedynie w formie cywilnej. Po rozstaniu z pierwszym mężem aktorka uzyskała kościelne unieważnienie ślubu, ale trwało to długie osiem lat. Czy w takim razie zdecyduje się stanąć razem z Marcinem na ślubnym kobiercu w kościele przed ołtarzem? - W tym roku

Dyskusje na temat: katarzyna skrzynecka