• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka i jej dziecko

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka i jej dziecko
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Przez wiele lat byli dobrymi znajomymi. Razem z grupą przyjaciół jeździli na narty i lubili te same rzeczy – dobrą kuchnię i kubańską muzykę. W końcu Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poczuli, że między nimi jest coś więcej. Jednak początek związku był trudny.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka przebiera w ofertach

  W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała "Time To Say Goodbye" i przewrotnie dzięki temu odzyskuje pozycję w show biznesie. Najgorętsza gwiazda sezonu teraz przebiera w ofertach.

 • Katarzyna Skrzynecka rozwodzi się

  ..."Na wszystkie inne tematy mogę rozmawiać, ale na ten - nie. Proszę uszanować fakt, że jest to dla mnie przykre i ciężkie - powiedziała Katarzyna Skrzynecka (36 lat) "Super Expressowi". Także(...) spędzili już osobno: Urbański sam wyjechał na południe Europy. Także przyjaciółka aktorki zauważyła, że Skrzynecka od jakiegoś czasu jest bardziej milcząca, odsunęła się od niej i innych znajomych...

 • Skrzynecka w Polsacie!

  Katarzyna Skrzynecka, która była gospodynią "Tańca z gwiazdami" w TVN, od jesieni poprowadzi własny program na antenie kanału Polsat Cafe.

 • Katarzyna Skrzynecka: Rozwód to wina męża?

  Katarzyna Skrzynecka nie dała długo czekać na wywiad ujawniający tajemnice jej związku. W weekendowym wydaniu "Faktu" opowiada, kto zawinił.

 • "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3": Zakościelny mężem Skrzyneckiej

  W "Koglu-moglu 3", poza członkami starej obsady, znalazła się Katarzyna Skrzynecka. Jej bohaterka, kiczowata i nowobogacka Marlena, jest żoną Piotrusia Wolańskiego, w którego wciela się Maciej Zakościelny. Marlena trzyma Piotrusia pod obcasem.

 • Katarzyna Skrzynecka, popularna aktorka, prezenterka i piosenkarka, postanowiła odsłonić nieco kulisy swego niedawnego rozwodu.

 • Skrzynecka intymnie z Lindą

  Skrzynecka wcieli się w rolę Geneviev, córkę szefa dużej, francuskiej agencji reklamowej. Agata (M. Foremniak) tak bardzo chce ugościć Geneviev, że zaprasza ją do domu, a nawet odrobinę wpycha w ramiona Tomka (B. Linda). Kiedy jednak atmosfera między Geneviev a Tomkiem staje się bardzo intymna - wkracza i wszystko psuje. Skrzynecka nie będzie jedyną gwiazdą, która wystąpi gościnnie w "I kto tu...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Skrzynecka wygrała pierwszą edycję!

  W ostatnim odcinku pierwszej edycji polsatowskiego show Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała "Time to Say Goodbye", wcielając się jednocześnie w Andreę Bocelliego i Sarę Brightman! Tym występem Skrzynecka zapewniła sobie zwycięstwo w programie. To właśnie na jej ręce powędrowała Złota Twarz. Nagrodę główną, 100 tysięcy złotych, Katarzyna Skrzynecka przeznaczyła na fundację Koocham, budującą obecnie...

Zdjęcia na temat: katarzyna skrzynecka i jej dziecko