• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka koncert

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka koncert
 • "Komisarz Alex": Katarzyna Skrzynecka u boku Aleksa jako... diva operowa!

  Wśród wielu gwiazd, które zobaczymy w gościnnych rolach w 6. sezonie "Komisarza Aleksa", będzie Katarzyna Skrzynecka. W 1. odcinku nowej serii przygód czworonożnego detektywa zwyciężczyni show "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieli się w divę operową Rebekę Stein.

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • "Komisarz Alex": Katarzyna Skrzynecka odrzuca role w serialach! Wyjątek zrobiła tylko dla... Aleksa!

  Katarzyna Skrzynecka, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako divę operową Rebekę Stein w 1. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", nie chce - choć dostaje takie propozycje - związać się z żadnym serialem na stałe. Dlaczego?

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Katarzyna Skrzynecka rezygnuje z pracy!

  ...zdeklasowała konkurentów w show Polsatu udowadniając, że ma naprawdę ogromny talent i wielki dystans do siebie. Od momentu zakończenia programu Katarzyna wręcz zasypywana jest ofertami pracy i intratnymi kontraktami. Większość jednak konsekwentnie odrzuca! Wzgardziła m.in. ofertą samej Niny Terentiew, która chciała ją zaangażować do prowadzenie koncertów podczas tegorocznych Top Trendów...

 • Katarzyna Skrzynecka wydaje nowy album

  Katarzyna Skrzynecka - prezenterka telewizyjna, aktorka i piosenkarka - nagrała nowy album muzyczny. Płyta zatytułowana "For Tea" będzie miała swoją premierę 22 kwietnia.

 • Kasia Skrzynecka: Co dalej po "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Kasia Skrzynecka (44 l.) po wygranej w show Polsatu zasypywana jest nowymi propozycjami pracy. Którą z nich wybierze?

 • Katarzyna Skrzynecka rozwodzi się

  Tylko trzy i pół roku przetrwało małżeństwo Katarzyny Skrzyneckiej i Zbigniewa Urbańskiego, policjanta z Komendy Głównej Policji. Pozew rozwodowy leży już warszawskim sądzie - został złożony w połowie listopada. Oboje unikają jednak rozmowy na ten temat.

 • Skrzynecka wydała płytę

  Katarzyna Skrzynecka nagrała nowy album muzyczny. Płyta zatytułowana "For Tea" ma swoją premierę dziś, 22 kwietnia.

 • Eurowizja: Dyskwalifikacja Skrzyneckiej?

  Czy zgłoszona przez Katarzynę Skrzynecką kompozycja "Amazing" zostanie wykluczona z konkursu "Piosenka dla Europy 2009"?

Wideo na temat: katarzyna skrzynecka koncert
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: katarzyna skrzynecka koncert
 • Re: Katarzyna Skrzynecka będzie ostrą jurorką w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Ja czekam na koncert kaliber 44 z Magikiem. Co??? Nie ma Magika??? Skoczył po coś do sklepu??? Hehehe. I gdzie twój magik kaliber? Została z niego mokra plama. Ciekawe na ile metrów się rozbryzgał. "Plus i minus to jedyne co widzę". No to teraz zobaczył beton zbliżający się z coraz szybciej hehe. Plask! Hehehe.