• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka syn

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka syn
 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ..., gdyby urodził nam się syn. Bo przecież Zeus Łopucki brzmiałoby komicznie. Długo pani czekała na to, by zostać mamą. Udało się. Nadzieję można stracić tylko wtedy, gdy wiek kobiety jest zbyt...

 • Miodowy miesiąc Skrzyneckiej

  Po dwóch latach życia we dwoje zdecydowali się związać na zawsze. Teraz wyruszają w podróż poślubną. Przed nimi miodowy miesiąc!

 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża. "Marcin tęskni za dziećmi"

  Łatwiej znieść ból rozstania, gdy ma się u boku taką żonę jak Katarzyna Skrzynecka (46 l.)... A jej mąż przeżywa teraz trudny moment.

 • Norbi w "Barze"

  Od 11 września w telewizji Polsat będzie można oglądać kolejną edycję programu "Bar". W tegorocznej edycji, zatytułowanej "Bar VIP", obok zapowiadanego już wcześniej Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego, zobaczymy m.in. Norbiego. Nie potwierdziły się informacje, że w "Barze" wystąpić ma Katarzyna Skrzynecka.

 • Katarzyna Skrzynecka uratowała fundację!

  Katarzyna Skrzynecka (43 l.) wygraną z "Twoja twarz brzmi znajomo" - 100 tys. zł - przekazała na fundację Koocham. Za ten piękny gest dziękuje jej Joanna Palica, mama chorego Alka i szefowa organizacji.

 • R. Janowski ożenił się

  Robert Janowski (43 l.), popularny aktor, piosenkarz i gospodarz programu "Jaka to melodia?", w sobotę, 28 sierpnia, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest wieloletnia partnerka Katarzyna Dańska (31 l.).

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Jaka jest prawdziwa historia ich związku?

  Najpierw pojawiła się przyjaźń. Dopiero z czasem Katarzyna Skrzynecka (49 l.) i Marcin Łopucki (45 l.) zdali sobie sprawę, że chcą razem iść przez życie...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Cichopek kontratakuje

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności.

 • Katarzyna Skrzynecka wciąż tęskni za ukochaną mamą. Te święta są dla niej inne

  Katarzyna Skrzynecka docenia ciepły dom i wspaniałe święta, jakie urządzali jej rodzice. Stara się, by jej były podobne, pełne gwaru rozmów i miłości. Jednak wśród całej radości ze świąt nie brakuje też nuty melancholii i smutku...

 • K.A.S.A. w "Barze"

  Jesienią rozpocznie się kolejna edycja "Baru". W popularnym reality show Polsatu wezmą udział tym razem znane postacie show biznesu. Na razie potwierdzono udział m.in. Katarzyny Skrzyneckiej i Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego.

Zdjęcia na temat: katarzyna skrzynecka syn
Wideo na temat: katarzyna skrzynecka syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...