• Informacje na temat:

  katarzyna sowińska -chłopak

Artykuły na temat: katarzyna sowińska -chłopak
 • Katarzyna Sowińska: Ciekawi mnie numerologia

  Katarzyna Sowińska interesuje się numerologią i wierzy w jej skuteczność. To pozostałość z dzieciństwa, gdy fascynowały ją magia i przepowiadanie przyszłości. Uwielbiała zwłaszcza andrzejkowe wróżby, m.in. lanie wosku przez klucz.

 • Katarzyna Sowińska lektorką audiobooków

  Katarzyna Sowińska pracuje jako lektorka audiobooków. Nagrywa głównie książki dla dzieci i młodzieży. Twierdzi, że jest to dla niej duże wyzwanie aktorskie, ale i źródło ogromnej satysfakcji. Może bowiem opisywać świat osobom, które nie mogą go zobaczyć. Ponadto czytanie książek przez kilka godzin dziennie wpływa na nią odprężająco.

 • Katarzyna Sowińska w dwóch serialach

  Katarzyna Sowińska w najbliższych miesiącach zamierza pracować w Polsce. Gwiazda zagra w dwóch serialach, czeka ją także podróż związana z nowym projektem zawodowym.

 • Katarzyna Sowińska: Los Angeles spełnia marzenia

  Kibicuję moim koleżankom - Edycie Górniak i Magdzie Mielcarz. Trzymam za nie kciuki i chciałabym je zobaczyć na światowej scenie i w zagranicznych formatach - mówi Katarzyna Sowińska. Wokalistka podkreśla, że Los Angeles otwiera wiele drzwi i daje dużo możliwości rozwoju. Wszystko to jednak wymaga ciężkiej pracy, wytrwałości, motywacji i samozaparcia.

 • Katarzyna Sowińska: To zmieniło moje życie

  Katarzyna Sowińska nie planowała kariery w Los Angeles. Celem jej wyjazdu do Kalifornii było spełnienia marzeń o studiach aktorskich. Jest przekonana, że w dalszej karierze czekają ją zarówno wzloty, jak i upadki, towarzyszyć jej będzie także stała tęsknota za domem. Kocha jednak swoją pracę, a przeszkody pomagają jej kształtować osobowość.

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  ...- Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Kasia Sowińska chciała zagrać dziewczynę Bonda

  ..."Byłam na castingu do tego filmu" - wyznała Katarzyna Sowińska, przyznając, że chciała zagrać dziewczynę Bonda. Aktorka opowiedziała Robertowi Patolecie o swojej karierze w Stanach Zjednoczonych.

 • Sowińska już nie zaśpiewa

  Katarzyna Sowińska z serial u "Tylko miłość" nie będzie już rywalizować o kontrakt płytowy. W minioną sobotę decyzją widzów musiała opuścić program "Jak Oni Śpiewają".

 • Terrazzino w łóżku z Sowińską!

  ...piękną i bezkompromisową Biankę (Kasia Sowińska). Spędza z nią noc. Następnego dnia czuje się z tym podle, ale Bianka jest zdeterminowana i doprowadza do kolejnego spotkania. Wówczas Pino i Bianka(...) oczarowany i kiedy zdaje sobie z tego sprawę, jak każdy facet, robi krok w tył. Bianka wręcz przeciwnie okazuje mu więcej ciepła, zabiega o jego względy, a nawet robi mu śniadanie" - zdradziła Katarzyna...

 • Katarzyna Cichopek zaśpiewa

  Wystąpią na jednej scenie podczas jednego programu. Gwiazdy dwóch edycji jak Oni śpiewają, wzięły udział w specjalnym świątecznym odcinku "jak Oni świętują", wspierając podopiecznych fundacji Polsat. Zaśpiewa także Katarzyna Cichopek.

Zdjęcia na temat: katarzyna sowińska -chłopak
Wideo na temat: katarzyna sowińska -chłopak
 • Katarzyna Sowińska lektorką audiobooków

  Katarzyna Sowińska pracuje jako lektorka audiobooków. Nagrywa głównie książki dla dzieci i młodzieży. Twierdzi, że jest to dla niej duże wyzwanie aktorskie, ale i źródło ogromnej satysfakcji.

 • Katarzyna Sowińska w dwóch serialach

  Katarzyna Sowińska w najbliższych miesiącach zamierza pracować w Polsce. Gwiazda zagra w dwóch serialach, czeka ją także podróż związana z nowym projektem zawodowym.

 • Katarzyna Sowińska: Ciekawi mnie numerologia

  Katarzyna Sowińska interesuje się numerologią i wierzy w jej skuteczność. To pozostałość z dzieciństwa, gdy fascynowały ją magia i przepowiadanie przyszłości.