• Informacje na temat:

  katarzyna w. skazana

Artykuły na temat: katarzyna w. skazana
 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...- Mam wspaniałe dzieci, żyję w udanym związku, pracuję... Nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - mówi Katarzyna Żak, czyli niezapomniana Solejukowa z „Rancza”, która w piątek 19 października świętuje swe 55. urodziny.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Matka Madzi drży o swoje życie!? "Więźniarki chciały zlinczować Katarzynę W."

  Katarzyna W. (29 l.) za zabójstwo swojej córki została skazana na 25 lat więzienia. "Super Express" donosi, że ostatnio omal nie padła ofiarą linczu...

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • "Skazane": Luksusowa żona

  ..., zwieńczona dwójką dzieci, Maćkiem (Filip Gurłacz) i Łucją (Katarzyna Sawczuk). Teraz Adam przebywa w więzieniu, odsiaduje karę 12 lat. Sylwia stara się jakoś wszystko ogarnąć, dba o podtrzymywanie...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • "Skazane": Spotkanie z gwiazdami serialu „Skazane”

  Głowacki, którego zobaczymy na ekranie jako dociekliwego detektywa, oraz odtwórcy ról drugoplanowych: Katarzyna Sawczuk (towarzyszył jej Antoni Królikowski), Michał Czernecki i Filip Gurłacz. "Skazane...

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

 • "Lekarze": Katarzynę Bujakiewicz fascynują seriale... medyczne

  Przez 11 lat grała salową Martę Kozioł w "Na dobre i na złe", od prawie 2 lat wciela się w instrumentariuszkę Sylwię Matysik w "Lekarzach"... Katarzyna Bujakiewicz twierdzi jednak, że nie boi się zaszufladkowania. - Najwyżej będę pielęgniarką do końca życia - żartuje.

 • Leonard Pietraszak: Sprawa, która nie daje mu spokoju

  Jest szczęśliwym mężem i spełnionym aktorem. Jeżeli Leonard Pietraszak ("Vabank", "Kingsajz", "Listy do M.", Czarne chmury", "Czterdziestolatek") czegoś żałuje w życiu, to tylko tego, że stracił kontakt z jedynym synem.